Question Как да различим амфетамин, нарязан на кофеин, от чист амфетамин

skanderbeg

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Oct 14, 2022
Messages
59
Reaction score
33
Points
18
Ще отговоря на въпроса сам lol. Моят начин на различаване е номер едно: СЪРЦЕБИЕНЕТО... Когато е нарязано с чист кофеин, сърцето ти се разтуптява толкова силно, че е изключително неприятно усещане. Номер две: Миризмата: чистият амфетамин има онази типична миризма на амин (и вкус), която просто не можеш да сбъркаш, докато нарязаният амфетамин има странна мазна миризма на риба или няма никаква миризма. Номер три: ПСИХОЛОГИЧЕСКИТЕ ЕФЕКТИ: когато приемате чистия амфетамин, се чувствате по-енергични, продуктивни и изпитвате лека еуфория, докато когато приемате нарязания амфетамин, се чувствате някак неспокойни, мрачни и нервни, което не е много приятно.
 

armanimani

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 11, 2024
Messages
82
Reaction score
49
Points
18
Напълно съм съгласен с теб, но имам да добавя още нещо, комедията е по-брутална. Защото кофеинът не ти позволява да заспиш, след като ефектът на амфетамина отмине, така че на следващия ден се чувстваш като задник, защото не си се наспал в допълнение към ефекта на амфетамина върху мозъка. Изпържен мозък + липса на сън = най-лошата комбинация.
 

skanderbeg

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Oct 14, 2022
Messages
59
Reaction score
33
Points
18
Забравих да, това е вярно!
 

armanimani

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 11, 2024
Messages
82
Reaction score
49
Points
18
Тук съм, за да добавя всичко, което си забравил :D Бъди в безопасност, братко!
 

yuiopjkl

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 14, 2022
Messages
73
Reaction score
40
Points
18
Четох, че когато го намалиш с кофеина, той повишава активността и те прави по-социален. Когато го пробвах, понякога се чувствах така, но най-вече активността на амфетамина намалява и се чувствам уморен (съотношението между амфетамин и кофеин е от голямо значение)

Чистият амфетаминов сулфат е без мирис, докато амфетаминовата база (маслото) има мирис на амин (мирис на риба).
 
Top