Как да спечелите 100 000 долара, без да вдигате задника си от стола. Експеримент.

MethMan

Don't buy from me
New Member
Joined
May 22, 2023
Messages
2
Reaction score
3
Points
3

Видях реклама, според която този форум плащаше по 0,1 долара за всеки уникален посетител. Реших да спечеля 100 хил. лв. от нея. Ще публикувам творческите си идеи тук. Докато можете да се възхитите на първата ми работа, която всъщност е в състояние да привлече един милион уникални посетители на този форум сама по себе си. Все още имам много идеи, хвърляйте вашите предложения, но няма да споделям парите с никого😁

 

MethMan

Don't buy from me
New Member
Joined
May 22, 2023
Messages
2
Reaction score
3
Points
3


YouTube блокира акаунта ми, сега видеоклиповете са тук

 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
679
Points
93
Deals
65
Идеята ви ми харесва :) Сега ви моля да не приемате това като нищо друго освен положителна критика:

Средната продължителност на вниманието към дългоформатно съдържание в youtube е много по-кратка от вашето интро.
Ще повишите ефективността си, ако засилите действието в рамките на първите 3 секунди

Структурата на видеото ти в началото е малко нестандартна според мен:

секунда 0 - 7: увеличение на пчелния кошер
Втора част 7 - 14: подробности за пчелина

Ако разпознаете това, действието ви започва в 14-та секунда. Съкратете го до 1 или 2 секунда, като ускорите началото :)
Също така бих препоръчал да работите с текстови прекъсвания от време на време, за да накарате хората да продължат да гледат
 

Mo0odi

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
148
Reaction score
54
Points
28
Не работи, моля, приложете отново връзката
 
Top