Question Как да извлечете от к2 пикантен лист

PINTXPC88

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 20, 2022
Messages
22
Reaction score
9
Points
3
Получавам листовете k2 quad dipper one и възможно ли е да се извлече съединението от него чрез потапяне в ацетон, защото трябва да го извлека и да напръскам върху растителния материалһттр://.... дали някой е опитвал това или друг начин на извличане...
 
Joined
Jul 25, 2021
Messages
193
Reaction score
296
Points
63
Да, възможно е, но не съм сигурен, че можете да извлечете целия канабиноид. Мисля, че ще има загуби.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Мисля, че ацетонът не е добра идея. Можете да ги извлечете чрез вода. След това изпарете тази вода.
 
Last edited by a moderator:

PINTXPC88

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 20, 2022
Messages
22
Reaction score
9
Points
3
Сигурни ли сте, че това е възможно на 100%, дори имах чувството, че иска да излезе от общия какво предпочитате за извличане на химикали и системата, ако сте го опитали...
 

PINTXPC88

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 20, 2022
Messages
22
Reaction score
9
Points
3
Hmmm k защо казвате така pls обяснете системата на правене и защо водатаһттр://....????
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Съжалявам, че ви подведох. Не можете да използвате вода. Намерих информация, че можете да използвате алкохол за разтваряне на сместа к2.
 

PINTXPC88

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 20, 2022
Messages
22
Reaction score
9
Points
3
Добре... мога ли да използвам изопропил за разтваряне
 

Hatermade

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 4, 2022
Messages
58
Reaction score
17
Points
8
Вземете няколко метални листа или дори плексиглас и използвайте ацетонова баня за листа, след това поставете мокрия лист между стъклото или метала и използвайте джек или нещо много тежко, за да принудите к2 да изтече в ацетона от страниците.
 

Hatermade

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 4, 2022
Messages
58
Reaction score
17
Points
8
също така... ацетонът работи най-добре за това. етиловият алкохол или изопропиловият също ще свършат работа, но от хартията няма да излезе толкова много.
 
Top