Как да изперете парите си с 2 кликвания

hermano

Don't buy from me
Resident
Language
🇷🇺
Joined
Jun 18, 2023
Messages
51
Reaction score
50
Points
18
Ще използваме прост алгоритъм, който изисква:
1) Вашата черна крипта. (Да кажем, че използвате биткойн)
2) Някои крипто портфейли, които имат функция за размяна.
(Аз използвам Trust или Metamask)

1 СТЪПКА:
Обменете черната си криптовалута в XMR токени.

2 СТЪПКА:
Изпратете вашите XMR на друг портфейл за XMR (2 или повече пъти).

3 СТЪПКА:
Създайте нов бял XMR портфейл и изпратете тук всичките си монеро, с които разполагате.

4 СТЪПКА:
Обменете последните XMR токени за това, от което се нуждаете, например биткойн.

Добре! Сега имате чисти биткойни от безплатни криптопортфейлни сметки и малка комисиона.
 

blosuetoday

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 28, 2022
Messages
44
Reaction score
31
Points
18
Как това е пране на пари? Получавате чисти монети Monero, но смисълът на изпирането на пари е, че получавате тези монети чисти и в банката си законно.
 

hermano

Don't buy from me
Resident
Language
🇷🇺
Joined
Jun 18, 2023
Messages
51
Reaction score
50
Points
18
Получавате ясни токени (не само monero) и можете да си купите виртуално cc, или банкова сметка и да продавате криптовалути на сайта bestchange.
Или да го обменяте за пари в брой, в моя сити можете да продадете крипто за пари в брой, оръжие в оръжие.
 

blosuetoday

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 28, 2022
Messages
44
Reaction score
31
Points
18
И така, да кажем, че сте направили всичко това и сте продали всичките си монети Monero за пари в брой. Сега разполагате със 100 000 евро в брой, а как тези 100 000 евро са чисти сега? Сега просто имате 100 000 € в брой, като казвате, че сте продали монетите си. Това все още не е чисто по никакъв начин.
 

hermano

Don't buy from me
Resident
Language
🇷🇺
Joined
Jun 18, 2023
Messages
51
Reaction score
50
Points
18
Нещото е, че биткойн е в състояние да проследява (блокчейн транзакция)
но при монеро е нереално да се проследява от кой адрес са дошли парите до твоя, а с помощта на 2-3 xmr портфейла криптовалутата ти става напълно непроследима и ясна, да го няма отникъде)
И ако продадете криптовалутата си, след като сте използвали моя метод, ще получите чисти пари, НЕ ЧИСТИ, както ги получавате от работа
Те ще бъдат ясни, че ги получавате не от наркотици
 

KonataEngy

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 25, 2023
Messages
2
Reaction score
2
Points
1
Алтернативно, просто не свързвайте дейностите си, свързани с наркотиците, с криптографията си.
а просто използвайте смесител за крипто, за да правите същото нещо

Moneros доста сладък, но не е проклетата пералня за пари
 

hermano

Don't buy from me
Resident
Language
🇷🇺
Joined
Jun 18, 2023
Messages
51
Reaction score
50
Points
18
Най-малкото, неговата най-добрата алтернатива на биткойн миксери
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93
Не е 100% правилно да се каже, че се изпират след вашите стъпки :)

Това по-скоро би било "анонимизиране на монетите ви", вместо тяхното изпиране - но е бърза и полезна техника!

За това не използвам опции за размяна на портфейли, а по-скоро система от няколко портфейла и мост на монетите от BTC към XMR чрез услуги като Majestic Bank от Кипър, използвайки два различни портфейла, това го прави по-сигурно, ако използвате специален портфейл за XMR за вашия XMR от първата стъпка.

Изпирането им би изисквало да въведете тези монети като чисти парични средства във вашите бизнес/лични сметки.
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
@KokosDreams, той е прав.

Това няма нищо общо с прането на пари.

С най-добри пожелания
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93
Това би могло да бъде първата стъпка, ако парите се изпират с помощта на криптовалути.

В противен случай просто бих обозначил това като "анонимизиране" на крипто.

VMRXsahJtI
 

hermano

Don't buy from me
Resident
Language
🇷🇺
Joined
Jun 18, 2023
Messages
51
Reaction score
50
Points
18
Благодарим ви за дискусията!
 

BevItUp

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 6, 2023
Messages
73
Reaction score
59
Points
18
Що се отнася до анонимизирането, харесва ми да използвам миксера Wasabi Wallet, а след това да търгувам с XMR. @HEISENBERG има страхотно писание за Wasabi някъде тук. Той използва TOR и има вграден миксер за BTC.

Да имаш парите си и да можеш да ги харчиш законно, без да се притесняваш, е трудната част.

В зависимост от това за каква сума става дума, бихте могли да направите нещо подобно:

Настройте "официален" бизнес портфейл и му изпращайте анонимни "плащания" от случайни портфейли, които изоставяте след това. Наречете се консултант по сигурността в Даркнет и създайте записи на резервираните часове на въображаеми клиенти, които съответстват на плащанията. След това използвайте тези фактури, за да подадете данъчните си декларации.

Ако властите ви попитат, просто кажете нещо от рода на... "Предвид опасния характер на някои клиенти, политиката на моята компания е никога да не искам и да не приемам от клиентите информация, която излиза извън рамките на въпроса, по който съм нает да консултирам." "Анонимността е от съществено значение и за моята безопасност, в случай че узная за престъпни дейности, за които съм повече от професионално задължен да съобщя на съответните органи."

Точно така бих постъпил и аз, но аз съм гениален престъпник. Нямам представа какво би направил някой друг.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93
Благодаря, че отново ме насочихте към портфейла на Уасаби!

Напълно забравих за него, определено ще го тествам и ще започна да го използвам!


Мисля, че тази идея може да се осъществи по-креативно.

Защо трябва да маскирате плащанията от клиенти като законни плащания, за да плащате след това данъци от тях и да използвате алибито, че сте "консултант по сигурността на дармнета", което означава, че наистина работите в дармнета и доброволно подкрепяте престъпниците, по същество признавате, че парите ви потенциално идват от незаконни източници, дори ако самият вие не сте извършили престъпление... Искам да кажа, че вероятно не сте адвокат и все пак това е дармнет :D Просто оставете дармнета извън уравнението и се опитайте да помислите за истински фалшив бизнес, за да изперете парите, ако трябва да бъде бизнес.

По-интелигентният вариант, ако искате да останете в криптосферата, е да анонимизирате монетите си, след като ги получите, и след това да ги изпратите в нов горещ портфейл, който може да се използва за закупуване на нещо от вас, като например НФТ или друга форма на продукт/актив, който може да бъде продаден цифрово и без данъци при определени обстоятелства.
Други възможности биха били да разпространите капитала към самостоятелно създадена мрежа от фалшиви компании, които могат да бъдат използвани за закупуване на услуги от вас.

Има и още алибита, които бихте могли да измислите и които нямат нищо общо с даркнета.
 
View previous replies…

BevItUp

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 6, 2023
Messages
73
Reaction score
59
Points
18
Преди да коментирам по-нататък, искам недвусмислено и за протокола да заявя, че НЕ съм замесен в НИКАКВИ престъпни дейности и че всяка година за мен е голяма чест да отчитам старателно ВСЕКИ цент доход. Защото именно чрез това действие, макар и дребно и незначително в сравнение с многото благословии, които ни дава държавата, аз мога от все сърце да изразя огромната си благодарност и с гордост да внеса своя оскъден дял, както е задължение на всеки щастлив и лоялен гражданин!

Продажбата на НФТ работи, но докога ще се опитват да направят нещо по въпроса?

Въпросът с множеството компании е много по-труден, отколкото беше преди, и изглежда като много работа и юридически сметки.

Все още ми харесва повече моята, но тя определено е по-подходяща за САЩ.

Много престъпници (като се започне от Ал Капоне) не са арестувани за престъпленията си. Всъщност ги вкарват в затвора за укриване на данъци, защото много пъти полицията не може да докаже престъплението, но данъчната служба може да докаже, че са укрили данъци върху плячката си. Друга важна подробност е, че IRS не може да разкрие съдържанието на данъчните ви декларации без заповед, подписана от федерален съдия. (Ето защо отне толкова много време, за да получат тези на Тръмп)

Най-хубавото е, че двата въпроса, които биха препънали много схеми за пране, имат вградени отговори, които не изискват никакви доказателства, освен бързо обяснение!
  1. Възможността да се покаже кой и откъде е получил доходите. Аз ги предоставям, те просто са анонимни. В повечето случаи те определено биха преследвали това, но в този случай анонимността очевидно е нормалният и единственият безопасен начин за водене на бизнес
  2. За данъчните служби е подозрително, ако бизнесът ви се занимава с много криптовалута. Но тук за одитора е очевидно, че криптовалутата е единственият практичен начин за извършване на бизнес.
Друго нещо, което ми харесва, е, че това може да бъде печелившо за всички. След като одиторът разбере бизнеса, той ще повярва на всичко, което му кажете, но все пак ще продължи да рови. Ще продължи да копае, защото е функционално звено в огромна бюрокрация и трябва да намери нещо, за да покаже на шефа си, че има стойност. И тъй като вие контролирате всичко, просто му подхвърлете малко кокалче и той ще спре да копае. Също така ще се съгласи с вас, че това е било пропуск, след като му кажете колко е умен, защото вие дори не сте видели това.

Какво мислиш?
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93
Хубаво, дълъг отговор :)

Нека се потопя в него!

Вие сте много благороден гражданин :D :D

Те сами си изкопаха гроба с борбата с криптовалутите/НФТ.

Докато не обявят НФТ за ценни книжа, това може да продължи в юрисдикциите, които позволяват необлагаеми продажби на НФТ при определени обстоятелства.
Дори ако САЩ, ЕС или други държави трябва да се борят с тази схема за изпиране на пари, определено ще има няколко незаконни юрисдикции, където това ще остане възможна опция!

И дори ако се борят с това в щатите, като обявят НФТ за сигурност, това ще бъде невероятна промяна за криптоиндустрията, така че всъщност бих се радвал и на двата резултата!


Определено е и също така трябва да бъде :) Нищо не идва лесно и прането на пари чрез компании е привилегия, която трябва да се заслужи.

Тук въпросът би бил също така - дали сумата, която трябва да се изпере, е една голяма сума, която трябва да се изпере наведнъж, или е по-скоро повтаряща се сума, която трябва да се изпира често. Първото прави "фирмения модел" ценна възможност, а второто определено изисква повече умения и знания!


Там не мога да кажа нищо, тъй като не съм гражданин на САЩ, всичките ми аларми просто се сринаха, когато имахте предвид декларирането на приходите от даркнет като действителни приходи от даркнет, но следователно резултати от по принцип законна работа


Това определено е смел метод и изисква някои топки, това е сигурно!

На първо място разбрах, че това ще работи, но може да породи подозрения, които могат да бъдат отстранени с по-професионални записи и непробиваемо алиби. Все пак за мен това е дързостта, която ми влиза под кожата, дързостта да свържеш личността си с тъмната мрежа :D Но често тези методи предизвикват по-малко подозрения, отколкото други методи, които се опитват да измислят история, която никога не се е случила на първо място.

Често ценна възможност е да се включи частична истина в лъжата, за да се улесни лъжата, а също и за да се улесни вярването в нея.

Все едно да си помислят "ами ако тези криптовалути идват от даркнет?", а вие да признаете, че всъщност са такива, но законни :D


Сега, след като се замислих повече, всъщност мисля, че това наистина е гениална идея!

Нужен е някой, който е напълно наясно с какво се захваща!

Отивате, сър, одобрявам го :D
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93

Също интересен факт, но той е верен! Именно тук се крие разликата между истинската гангстерска звезда и престъпника... гангстерската звезда (както си я представяме от филмите) намира начин да въведе тези незаконни приходи в правния свят, да ги използва там в бизнес/недвижими имоти или активи, докато престъпникът остава в сянка.
 

BevItUp

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 6, 2023
Messages
73
Reaction score
59
Points
18
Това беше забавно упражнение.

Проблемите, които посочвате, определено ги има, но ако успеете да се преборите с тях от първия път, вероятно няма да имате проблем и след това.

 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93
Това наистина беше забавно упражнение!

Вярно е това, което казахте :D Бъдете в безопасност!
 

BevItUp

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 6, 2023
Messages
73
Reaction score
59
Points
18
Съжалявам, че се разделих и натиснах бутона за публикуване, преди да съм приключил. Ето това, което възнамерявах да публикувам.

@HEISENBERG Ако видите това, моля, изтрийте недовършеното по-горе. Благодаря

Това беше забавно упражнение.

Проблемите, които посочваш, определено ги има, но ако успееш да ги преплетеш от първия път, вероятно няма да имаш проблем след това.


Два коментара по този въпрос...
  1. Мисля, че тази идея е най-добра за 200 000 - 350 000 долара годишно или по-малко, защото това е диапазонът за висококвалифициран консултант по киберсигурност и не би повдигнал флагове
  2. Ако сте дисциплинирани, бихте могли да работите с голямата сума, като просто я изплащате с лъжичка наведнъж
Най-голямото предимство на това според мен е, че съм свободен да харча парите си, без да се притеснявам. По дяволите, вероятно бихте могли да избутате разходите си до 500 000 долара без проблем, но след това става очевидно, че харчите повече, отколкото твърдите.


След като се замислих за целия въпрос за даркнет, който повдигнахте, вероятно е добра идея да се отклонявате от това. Все пак не бихте могли да бъдете консултант, защото консултантите работят за компании, които могат да следят.

Мисля, че основната цел е да имате клиенти, с които не може лесно да се осъществи връзка. Изглежда, че да имате клиенти от по-слабо модернизирани райони (Африка, Южна Америка и др.) или от държави, които не сътрудничат (Русия, Иран и др.), би било достатъчно. И така, може би твърдите, че помагате на чуждестранните бизнесмени да научат културата на САЩ/ЕС и нормите за правене на бизнес. Светая светих! Това ми харесва!
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93
Ааа, хубаво :D Мислех, че с последното ти съобщение хубавият ни разговор вече е приключил!

Наистина е забавно упражнение и винаги ми харесва да мисля върху предизвикателни мисли като тази.

Аз също мисля така, но това не означава, че определено трябва да се спаси, след като е минало веднъж. Много други фактори биха могли да повлияят на подобна операция, като например разследвания на НО към вас за други дела, мащабиране на бизнеса ви и следователно повече подозрения към вас от страна на SEC или други.

Мисля, че няма ограничения в начина, по който това може да се направи, просто зависи от начина :D

. Като говорим за начина, мисленето за включване на темата за даркнета в разказа би улеснило обяснението защо приходите ще се генерират от криптовалути, а отклоняването от тази тема би изисквало така или иначе да се дисквалифицират всички плащания под някаква форма, тъй като тогава фактът, че те ще идват от даркнета, може да бъде пречка за врата. Спестено е да се каже, че би било по-трудно, но по-сигурно, предполагам.

По дяволите, това е диво.

Реални лица, с които може да се осъществи връзка, в случай че "някой" има въпроси. Тъй като това е бизнес, базиран на услуги, е много лесно да се осигури правна структура без данъци, както и LLC може да дойде на помощ. Спестените данъци биха позволили много привлекателни плащания за фалшивите клиенти. За да се прикрие допълнително самоличността, LLC може да бъде собственост на друга LLC, която оперира в друга юрисдикция, която има двойни данъчни договори с юрисдикцията на първата LLC.
Възможно е също така тази структура да бъде собственост на анонимен тръст, за да се прикрие допълнително самоличността.

Смешно е да се мисли за това :D
 
Top