Как да си направим хартия с канабиноиди, без да оставяме петна 4-5 грама на страница (5cl-adb)

jedii00

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 4, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Опитвам се да добавя 4-5 грама 5cl-adb към 100% памучна хартия, без да оставям петна, но се оказва много трудно някой с опит с този метод?
 

jennycraig

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 29, 2023
Messages
10
Reaction score
2
Points
3
Току-що се опитах да направя 2 гм на страница А4 и същият проблем. Може ли 5cl-adb-a да се направи на кристал? Иначе как се пръска върху хартия, а също и потапя (трябва да направя страници и книги).
 

NoCutt

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 29, 2023
Messages
27
Reaction score
20
Points
8
Има частен метод за успешното извършване на тази дейност дори за тези нелепи количества като 5 г - частен в компанията поне... той е доста прост за разгадаване, но тъй като се пази в тайна, мога да предложа да продам метода за него, само ако не го измислите сами - ако това противоречи на някакви правила, моля, уведомете ме. благодаря.
 

shoptilpop3x

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 8, 2023
Messages
6
Reaction score
6
Points
3
Има частен метод за успешно извършване на това дори за тези нелепи количества като 5 г - частен в компанията поне... доста е прост за разгадаване, но тъй като се пази в тайна, мога да предложа да продам метода за него, само ако не го измислите сами - ако това противоречи на някакви правила, моля, уведомете ме. благодаря Колко ... защото това е нещо, което искам да знам
 

jennycraig

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 29, 2023
Messages
10
Reaction score
2
Points
3
Трябва да знам как се пръска и потапя. За страниците и за страниците на книгите. Без промяна на цвета. Да, не се предполага да продаваме тук или да купуваме тук от непродавачи, или да договаряме сделки помежду си извън пазара с други непродавачи, също не мисля, а и този пазар ми харесва, не рискувам да ме отблъснат. Но аз просто ви предупреждавам, защото попитахте, не съм мод, не управлявам нищо!
 

NoCutt

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 29, 2023
Messages
27
Reaction score
20
Points
8
Знам, че споменах това в поста си за евентуални модове или администратори, за да не изглежда, че продавам глупости от въздуха. и има една стъпка в процедурата, която не е обсъдена никъде, но премахва напълно оцветяването - която бих предложил - и не съм случаен човек, с когото работех Полет до ареста му, известен и на персонала тук :)
 
View previous replies…

gfs241

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 7, 2023
Messages
8
Reaction score
1
Points
1
Нямам какво да добавя по отношение на действителната помощ, но смятам, че е доста глупаво да се опитваш да таксуваш някого за нещо толкова просто като потапяне на листове от затвор.
 

NoCutt

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 29, 2023
Messages
27
Reaction score
20
Points
8
Съжалявам, това беше вътрешен метод на компанията, който използвахме, за да увеличим обема, който един лист може да носи без никакво оцветяване, който донесе на много хора много пари и затова беше продаден само частно, не искам да споделям безплатно вътрешни методи, които използваме.
 
  • Like
Reactions: vis

SynthethicADHD

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 16, 2022
Messages
7
Reaction score
3
Points
3
Ако някой знае как да направи това, свържете се с мен, ще се радвам да разменя информацията
 

bronxwar

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 26, 2023
Messages
1
Reaction score
5
Points
1
Разредете вашия ноид в ацетон (4 г в 200 мл). Потопете страницата си и оставете да изсъхне многократно до завършване на продукта. ето как се прави.
 

Rcvendor(PE)Scam

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 9, 2023
Messages
13
Reaction score
2
Points
8
Свържете се с мен, аз ще ви помогна, че
 

Bigtme

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 12, 2023
Messages
2
Reaction score
2
Points
3
Сложете 5 грама в 50 мл ацетон, след това напръскайте страницата и оставете да изсъхне, след това напръскайте другата страна на страницата и оставете да изсъхне, продължавайте да повтаряте процеса, докато спреят свърши. Опитайте се да не напоявате прекалено хартията, докато пръскате
 
  • Like
Reactions: vis

xneason

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Oct 23, 2023
Messages
9
Reaction score
1
Points
3
Ще пръскам върху листа от блатен тъжник, завърших 5-CLADB , за 1 грам колко ML ацетон трябва да използвам?
Какво е съотношението за 5-CLADB и ацетон за средностатистически потребител... моля, помогнете да се ориентирам в това
 

ilovechems23

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 30, 2023
Messages
2
Reaction score
8
Points
1
Някой да е завършил канабиноиди? Изглежда, че този сайт е само за спорд и метамфетамин
 

soyjosh96

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 12, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Отпечатайте върху него обикновен бял текст
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
727
Reaction score
1,017
Points
93
Използвайте хартия с висока плътност, за да нанесете по-голямо количество от продукта. Можете да изтриете допълнително количество продукт. Как да изчислите дозата за един лист, мога да кажа.
Noids е един от основните любими продукти за мен, така че не си мислете, че сайтът е само за стимуланти и еуфорици. Ако някой се интересува от нещата с ноидс, да ми пише.
 
Top