Question Как се прави крек

dark9999

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 27, 2023
Messages
5
Reaction score
0
Points
3
ако имам 28 г кокаин, колко сода бикарбонат да сложа? по-добре ли е да използвам микровълнова печка или печка? каква е разликата да готвя в микровълнова печка или на печка? може ли някой да ме научи стъпка по стъпка да готвя на печка?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Разликата между микровълновата печка и печката е, че печката загрява тигана, който загрява водата, която загрява реактивите. Микровълновата печка вибрира реактивите и водата и триенето на молекулите, които се търкат една в друга, създава топлина. Микровълновите печки отнемат много по-малко време, за да добавят енергията на реакцията. Това е лошо. Причината да е лошо е, че кокаинът ще се разтопи много преди водата да е достатъчно гореща, за да разтопи основата. В резултат на това прахообразният крек е това, което се прави в микровълнова печка. това не е краят на света, а просто е неудобно.
 

hider8028

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2023
Messages
39
Reaction score
15
Points
8
Добавете 30 % от разчепкания прах, добавете гореща водна баня, за да продължите да разбърквате, докато се разтвори и маслото излезе от маслото, добавете замразена вода и охлаждане, а след това го извадете за сушене на въздух. Това е трупът на единадесетте души в моята страна.
 

Amizzyya

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 16, 2023
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Нойси
 

hider8028

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2023
Messages
39
Reaction score
15
Points
8
да, шефе, аз съм много млад, имате ли някакви добри начини да ме научите, като например да добавите това, което прави пушенето по-мощно и продуктивно,
Веднъж гледах един документален филм, в който хората добавяха някои съставки, за да приготвят продукта, който да пуши много силно, но отдавна съм забравил

Това е видът след приготвянето

CXFdMRv7hT
 

Amizzyya

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 16, 2023
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Изглежда добре, брато, аз самият обаче не готвя това !!! Хубава работа, човече
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Предполагам, че трябва да добавя. За многобройните хора, които несъмнено ще попаднат на тази тема, всички, които познавам, използват 30% w/w кокаин/натриев бикарбонат. Дали 25 % ще свършат работа? При мен е така. 35%? Работило е и преди. Една или две щипки? И преди съм го правил по този начин. И защо? 30%? Наистина не знам, така са ме учили. Веднъж изчислих стехиометричното количество и получих, че 25% е теоретичното идеално количество, ако приемем, че имаш чист кокаин ( невъзможно е да се изчисли за смес от неизвестни количества неизвестни продукти
Един мол кокаин HCL има един мол кокаин и един мол HCL. Ние се притесняваме само за HCL
Мол HCL=36,5 g
Мол NaHCO²=84,0066 g
Мол на кокаин HCL=339,82
84.0066/339.82=
.247209 /1
24,7209%
 
Top