Как да си направим маслена баня по безопасен начин

evangelium

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 3, 2023
Messages
32
Reaction score
5
Points
8
Здравейте, ще правя първия си синтез на метамфетамин от ефедрин и искам да използвам маслена баня за нагряване на рм, но не съм сигурен как да го направя безопасно ? Да се избягва разпръскването на маслото, да се използва масло от вещица
 

evangelium

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 3, 2023
Messages
32
Reaction score
5
Points
8
Промених решението си ще използвам пясъчна баня по-добре ли е да има фин пясък или малки кристали за по-добро нагряване ?
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
По-скоро използвайте малки сачми за изстрелване от олово или дори стомана в купа от неръждаема стомана. Въпреки уловения въздух получавате много по-добър топлообмен, което е важно, тъй като тази "вана" буферира и температурните скокове от реакцията, а не само предава топлина към нея. Загрявайте бавно, тъй като топлинният капацитет на това (както и на пясъчните вани) е висок, не е толкова лесно да се охлади, след като превишите температурите (освен за отстраняване на ваната, поставянето й на такъв асансьор винаги е добро).

Прави сте да не използвате маслена вана, тя е неприятна и опасна.
 

evangelium

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 3, 2023
Messages
32
Reaction score
5
Points
8
Благодаря ви за отговора. Имате ли комерсиално наименование за асансьора ? Или имате ли някакъв съвет за домашно приготвяне, който мога да използвам за асансьора
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
Това е кале лабораторен асансьор Мисля, че търся снимка...
810mCF7BIP
 

evangelium

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 3, 2023
Messages
32
Reaction score
5
Points
8
Благодаря, че го намерих
 
Top