Как да поръчате прекурсори по безопасен начин ?

chemden

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 29, 2022
Messages
18
Reaction score
1
Points
3
Прочетох в много източници, че не е безопасно да се поръчват прекурсори на адреса на лабораторията или вкъщи, но в малко източници се споменава, че да не се поръчват на имената им. Така че въпросите ми са следните:
  1. Ако е така, как да го направя безопасно?
  2. Какво ще кажете за пощенските кутии, услугите за получаване на пратки?
Ако имате съвет по тази тема, напишете го тук.

PS. Моля, преместете тази тема в съответния раздел.
 
Last edited:

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Здравейте, Chemden,

Не разбирам, от поста ти на 30 юли казваш, че откриваш легална бизнес компания Chemichal, за да започнеш да купуваш прекурсори и да произвеждаш амфетамин.

Защо ще ви е необходима помощ за това?

Всички превози на химикали в рамките на ЕС се извършват с контролирани превози и високи регулации, ако ще действате "законно", тогава това не е проблем.

Във вашата ситуация проблемите ви са одитите.

С най-добри пожелания
 

chemden

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 29, 2022
Messages
18
Reaction score
1
Points
3
Здравейте.

Вече отворих фирма за химически продукти.

Искам да съм сигурен, че няма да предизвикам подозрения, затова поне през първите 4 месеца не искам да използвам тази компания дори за получаване на прекурсор за прекурсор. И искам да премина поне 2 одита, преди да я използвам за нещо незаконно. Използвам тази компания, за да получавам лабораторно оборудване. Засега получавам прекурсорите от доставчици.

С най-добри пожелания.
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Здравейте,

Бихте ли ми обяснили първо каква е "целта" на тази легална химическа компания, дали е продажба? производство? разработка? препродажба? тъй като това е един от въпросите, които ще бъдат проверявани?

Съжалявам, но в плана ви има твърде много грешки, които един одит и правоприлагащите органи ще хванат веднага.

На първо място, може да знаете или да не знаете кога ще бъдете одитирани, може да е планирано, но може и да е случайно, така че може и да не сте подготвени за това.

На второ място, ако това е компанията, която искате да използвате като "подставена" фирма, тогава искате да започнете със закупуването на малки количества прекурсори, които "пасват" на лабораторното оборудване, което купувате.

Трето, не искате да използвате дружеството си за каквато и да е незаконна дейност поне през първите 2-4 години от дейността, новите дружества се проверяват от митниците при внос/износ на каквото и да е между националните граници.

Четвърто, причината да имате легален бизнес първо за 2-4 години е заради, на първо място, легитимността при одит и приходите.

Пето, не използвате компанията си, за да бъдете "основният" потребител на незаконни прекурсори. Това, което трябва да направите, е да отворите фиктивна компания на името на друго лице, да купувате прекурсорите чрез основната си компания и да ги продавате на себе си, като използвате фиктивната си компания. По този начин при проверка няма да бъдете подведени под отговорност.

Мога да продължа, но се надявам, че вече сте помислили за тези сценарии.

С най-добри пожелания,

Ако се интересувате от споделяне на идеи, можем да продължим тази дискусия в ПМ, ще се радвам да помогна, тъй като познавам тези неща доста добре.
 

Mrblue

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 2, 2022
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Мисля да поръчам с фалшиво име и адрес и да изпратя на анонимно шкафче, ако купувам от хобистки продавачи като Nitrochemis или konstatinos.
Но ако искам да купувам от магазини, които искат "декларация на крайния потребител" като laboratoriumdiscounter, не знам дали мога да попълня "декларацията на крайния потребител" с фалшива информация.
Също така бих могъл да попълня адреса си като химическа компания и накрая, ако изпратят с DHL, да изберат доставка на друг адрес.
Не знам как да го направя.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93
Мисля, че за вас може би си струва да се свържете с Organic Chemistry Poland

Той разполага с продукти с чудесно качество и много справедливи цени! Освен това той има много налични неща, така че може би ще успеете да го имате за основен доставчик, не се изисква ЕСС
 
Top