Question Как да се откажем от 4mmc (пристрастяване)

PewDiePiex800

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 2, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Започнах да консумирам 4mmc преди около година, правех го веднъж седмично, а сега го правя 2-3 пъти седмично, нямам пристрастяване към 4mmc tho, мисля, че съм на половината път, но искам да го откажа напълно, като сегашните дни получавам глад за 4mmc след 7-8 часа вечерта, усещам как тялото го иска, знам, че мога да го откажа напълно, преди да стане сериозно, моля, дайте ми някакъв съвет, който ще ми помогне да се откажа
 

PharmacopeiaLabs

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇷
Joined
May 27, 2023
Messages
18
Reaction score
10
Points
3
хидратирайте се и спете добре, правете физически упражнения, намерете нещо, което ви интересува, за да прекарвате свободното си време в него, не използвайте нищо психоактивно, дори никотин или алкохол, защото това може да ви накара да почувствате, че "още една подутина е добре"
бъдете готови за абстиненции и не забравяйте, че повечето от тях са психологически.
щом започнете да намалявате адреналина и серотонина, започва трудното време и трябва да го преодолеете независимо от всичко.
можете да повишите малко нивата на допамина, като консумирате добри количества зехтин.
за изчерпване на серотонина използвайте добавката 5-HTP, комбинирайте двете за най-добри резултати.
следете кръвното си налягане, то може да се понижи/повиши до вредни нива, за да се повиши, ако е твърде ниско, яжте сол, за да се понижи, ако е твърде високо, яжте чесън.
аз използвах мефедрон много прекомерно нарочно, за да изследвам дълбините му, и мога да кажа, че не е голяма работа да го изкарате на студена пуйка, просто трябва да го вземете на сериозно.
Успех, братко/сестро, справяш се.
 

ifeelsorry

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Aug 27, 2024
Messages
49
Reaction score
10
Points
8
Братко, можеш ли да ми помогнеш със синтеза на 2b4mp?
 
Top