Как безопасно да поръчате прекурсори/оборудване?

purple_rain

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 10, 2022
Messages
15
Reaction score
2
Points
3
Трябва ли да използвам фалшиво име? Наистина не мога да използвам адрес на друго място, освен дома си, но безопасно ли е да използвам домашния си адрес? Ще има ли значение, ако купя обикновени стъклени изделия (чаши, колби, рефлуксни кондензатори и др.) в eBay или Amazon?
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Стъклените изделия не са проблем, нито са незаконни, така че мисля, че всичко е наред. Също така не съм сигурен какво имате предвид под "прекурсори" в този случай, но ако имате предвид като съединения, които са класифицирани от закона като прекурсори, няма да можете да си купите повечето от тях, освен ако нямате муле в химическа компания, която може да ги набави за вас. Освен това не всяка химическа компания може да произвежда прекурсори. Обикновено те се продават само на фармакологични компании например. Не можете просто да поръчате прекурсори без лиценз. Също така, ако поръчвате химикали, не бих използвал фалшиво име. Това е типът неща, които ви вкарват в списъка за наблюдение - използването на фалшиво име и поръчката на вашия адрес. За полицаите това звучи така, сякаш криете нещо. Намерете законна употреба на химикалите, които поръчвате. Ако ви попитат за това, просто кажете това.
 

purple_rain

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 10, 2022
Messages
15
Reaction score
2
Points
3
Благодаря за съвета. Що се отнася до въпросите ви - когато казах прекурсори, имах предвид неща като ацетон, изопропанол, натриев хидроксид и др. Неща, които ще са ми необходими за синтеза на амфетамин. Намерих много обяви за тези химикали в eBay и просто си помислих, че със сигурност ще е подозрително, ако някой ги купи.
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Доколкото ми е известно, дори ако плащате с кредитна карта, банката ви не може да види какво точно сте поръчали и от кой продавач, при условие че пазарът или доставчикът на плащания (уеб порталите на трети страни, които някои уебсайтове използват за обработка на плащането, обикновено ви пренасочват към отделна страница, където въвеждате информацията за кредитната си карта) не предоставят тази доброволна допълнителна информация, която не е необходима за извършване на плащането. Пазари като Ebay или по правило всички пазари с китайски произход не я предоставят. Ако поръчате там, плащането първо се изпраща по сметка, собственост на пазара, и след това те го препращат на продавача, което означава, че ако поръчате нещо "подозрително" като химикали, банката ви не може да види, че всъщност сте поръчали химикал, а само че сте поръчали нещо от Ebay.

Опаковането обаче зависи от продавача! Поръчването на незаконни неща е рисковано, особено когато по време на транспортирането пакетът пресича юрисдикции (когато пакетът отива от ЕС в САЩ или обратно), в който случай той се проверява от митниците. Ако на етикета е изписано името на незаконен химикал, те ще го конфискуват. Същото важи и когато го разпознаят или съдържанието на пакета изглежда подозрително като цяло при сканиране. Въпреки това от моя опит продавачите на химикали са доста добри в етикетирането на пакетите като нещо друго, за да избегнат подозрения. Те правят това дори със законни химикали. Ако избягвате откровено подозрителни продавачи и пазари, би трябвало да сте добре. Можете да попитате в този форум, обикновено някой, който вече е поръчвал оттам, може да провери легитимността. Самият аз никога не поръчвам химикали от места извън общата ми юрисдикция и никога не съм имал проблем заради това.

Не искам да ви натяквам за нещо толкова незначително, но химикалите, които споменахте, не са "прекурсори". Прекурсорът е химикал, който е основен градивен елемент в крайния или предпоследния синтез (със състав, състоящ се от функционални групи и атоми, подредени по начин, който е пряко приложим при синтеза на незаконни съединения). Прекурсорът обикновено се променя, (разширява се или се редуцира), за да се получи незаконно съединение. Неща като NaOH или IPA са разтворители, които само създават условия, необходими за реакцията на прекурсора. За разлика от прекурсорите те обикновено са взаимозаменяеми и дават същия или близък резултат. Такива разтворители с изключително широк спектър от приложения обикновено са законни и напълно безполезни. От опит препоръчвам винаги да подготвяте обяснение за законната употреба на всеки химикал, който поръчвате. Дори когато след това сте заподозрян, можете да избегнете съдебно преследване, ако направите така, че да изглежда, че сте ги използвали законно.

Радвам се да видя още един таен химик сред нас. Насладете се на пътуването. Изхождайки от въпросите ви, предполагам, че тепърва започвате това пътуване, така че като приятелски съвет очаквайте нещата да се объркат. Не си мислете, че можете да избегнете всички грешки или последствия. Ако нямате нереални очаквания, няма как да се разочаровате, както казвам аз.
 

general

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 14, 2023
Messages
40
Solutions
2
Reaction score
18
Points
8
Виждам, че отговорите на ур винаги ,отговарят на хората.само за твое сведение мисля, че ти вършиш много добра работа, давайки много смисъл на всичко, което съм видял досега.им тук, за да се учат, така че обръщам много внимание на всичко, което хората питат или казват.
 
View previous replies…

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Радвам се, че дейността ми ви е помогнала по някакъв начин. Винаги се сещам за времената, когато започвах, и си спомням, че ми се искаше някой да ми каже такива отговори или да ми даде насоки, така че именно това се опитвам да направя.
 

general

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 14, 2023
Messages
40
Solutions
2
Reaction score
18
Points
8
Това е страхотен човек! Започвам от нулата също.Беше малко умопомрачително, главата ми се превръща в каша от Уикипедия и msds данни cramming.I фигура за още 6 месеца на закупуване на всичко, което трябва и учене и аз трябва да бъде? Готов да опитам някои бебешки стъпки на synth.lol.damn трябваше да направя това преди 30 години човек! Lol.
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Шибано ми харесва как агрегирате оборудването във времето. Отначало е като този малък проект, в който искаш да направиш метамфетамин, но после се превръща в елитна тайна лаборатория с всякакви видове оборудване, което е просто умопомрачително. Когато хората чуят "тайна лаборатория", се сещат за гадните псевдолаборатории за метамфетамин, но след това поглеждаш лабораторията си и си казваш какво? Това изобщо реално ли е? Как е възможно тази нелегална лаборатория да изглежда като законна...
 

general

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 14, 2023
Messages
40
Solutions
2
Reaction score
18
Points
8
Дори не съм сигурен, че възнамерявам да правя, цитирам, "метамфетамин" или дори съм достатъчно умен. сметката ми за амазонка мина през проклетия покрив и ремонтирам малкото си пространство, за да се поберат нещата. всичко може да бъде пристрастяващо, дори и без "желания ефект". размишлявал съм върху това в продължение на години и съм доказал, че е вярно. ако кажа тези неща на психиатър, той ще ми лепне етикет "тревожно разстройство на Бога".Моите намерения са много фокусирани в посока, която другите вероятно няма да разбере.Що се отнася до това, което u каза, може би подход лаборатория от по-висше състояние на ума прави нещата много по-легитимни в гледане, не наистина sure.one нещо е сигурно, не дупки задника ме вземат в'' без кораб измама''.granted''I dont имат продукт, но im в възможна посока към нещо! вижте моя отговор, ако искате, за'' супа от кафяв ориз'', тогава може да видите моята проблемна дилема.
 

BrownRiceSyrup

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 26, 2022
Messages
52
Reaction score
29
Points
18
Купувал съм почти цялата си стъклария и лабораторно оборудване от Amazon и тук-там някои специализирани неща от ebay. От много години съм любител (аматьор) химик, има много хора, които се занимават с това, да не говорим, че стъклените изделия не представляват заплаха за DEA, а химикалите, върху които се фокусират. Никой никога не е питал за нищо, което съм купил.

Но що се отнася до купуването на химикали от Amazon? Можете да отидете... Те не продават нищо съмнително, така че е доста безопасно. Изглежда, че има много умерено незаконни неща в ebay, като йод, или понякога се появява LiAlH4 или нещо подобно... Не знам как да ви посъветвам там. Но съм доста сигурен, че е добре. Предполагам, че някои компании се подхлъзват или не се справят, според моя опит това са по-малки компании. Позволяват ви да си купите нещо, което обикновено се смята за нещо, което те продават само на фирми или не изпращат до жилищен адрес. Например за закупуване на бромоетан се изисква лиценз почти навсякъде, където съм бил онлайн, но след достатъчно търсене намерих такъв, който не изисква лиценз или не го категоризира като лош химикалһттр://.... или нещо подобно. Купувам го от тях само веднъж и не го купувам в достатъчно големи количества, за да изплаша някого, така че няма вероятност да е проблем (например 250-500 мл еднократно). Но тежките неща, като химикалите от списъка 1 на DEA или каквато е организацията за вашата страна, забравете за тяхһттр://..... като станете добри в синтезирането на собствени неща. Така че, когато става въпрос за химикали, тогава трябва да сте по-стратегически настроениһттр://....

Аз съм в уникална ситуация, имам късмета наблизо да има магазин за химически материали от старата школа. Те продават предимно на колежи и предприятия на местно ниво. Откакто има интернет, те не са много разпространени. Но аз прекарах няколко години там и те ме познават като химик от задния двор/любител/хоби, а аз бях законно такъв за известно времеһттр://.... Така че, когато дойде време да се занимавам със забавни неща, да придобивам умерено трудни неща като натриев нитрит, натриев борохидрид и дори калиев перманганат, беше лесно, те бяха като "разбира се, ето ти го, забавлявай се, какво правиш този път?" **вмъкни добре обмислена лъжа и опиши реакция, която ще се използва в някое тъпо нещо на ниво колеж, което те кара да изглеждаш така, сякаш просто си губиш времето за нещо глупаво** .... Ще намерите своя път.

също така прочетете това за някои основни неща. То е от 90-те години, но подходът все още е достатъчно сходен, за да е все още определено актуален.
https://alraziuni.edu.ye/uploads/pdf/Loompanics-The-Construction-And-Operation-Of-Clandestine-Drug-Laboratories.pdf
 
Last edited:

purple_rain

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 10, 2022
Messages
15
Reaction score
2
Points
3
Благодаря, човече, ще погледна, за да се опитам да намеря някои магазини за химически консумативи. Ти в САЩ ли си, защото предполагам, че такива магазини се намират по-лесно, отколкото там, където живея в Европа.
 

BrownRiceSyrup

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 26, 2022
Messages
52
Reaction score
29
Points
18
Да, аз съмһттр://..... Китай има всичко, въпреки че... особено стъклени изделия. те са на ebay много..
 

general

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 14, 2023
Messages
40
Solutions
2
Reaction score
18
Points
8
Здравейте, благодаря за отговора. момче, чувствам се като адски идиот във форума, но съм тук за дълъг път. не се отказвам за нищо, когато си наглася нещоһттр://.... не съм сигурен дали трябва да кажа това, или не??.може би съм се изсмял от форума.lol.but моята история е ''''law взе от мен през 2011 г. нещо, от което се нуждаех, за да функционирам.лекарите никога не са имали отговор и аз просто загубих търпение с техните невежи selves.lol.im далеч по-умни от тях са, но не съм сигурен, че съм достатъчно умен за това!.само теории имам, какво е веществото и последните години са ад, опитвайки се да ''преследва духа на това, което е било!Купувам нещата едно по едно, но в тази моя страна е трудно. умът ми се превръща в каша от всички данни, които поглъщам в него. смях... имам определен метод за моята лудост, що се отнася до това какво купувам първо и какво проучвам първо.'''Благодаря за връзката man'''' аз чета всичко тези дни!!!Може би съм намерил химически муле, както'' никога да спи'' го сложи, обичам този термин. моите покупки на Amazon са отишли луд човек...смее се накрая се чувствам като истински магаре да задават въпроси тук, съм много малка риба в адски голямо езеро!!!
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Ще се изненадате какво са успели да направят някои хора, които бих сметнал за идиоти. Имам предвид, че дори обикновеното псевдо приготвяне на метамфетамин е доста интересно и сложно от гледна точка на химията.
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
662
Points
93
Закупуването на реактиви на оборудване е основната задача на всяка лаборатория. Това е много важен етап от работата, на който можете да привлечете вниманието на специалните служби за контрол на наркотиците. Реактивите и оборудването могат да бъдат поръчани в Китай или закупени във вашия регион. Много неща зависят от страната, в която работите. Ще се опитам в близко бъдеще да напиша инструкции за безопасно снабдяване на лабораторията с необходимите реактиви и оборудване.
 

dazrich

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 25, 2023
Messages
5
Reaction score
2
Points
3
Здравейте, нов член, първа публикация.
във великобритания, не знам дали все още се предлага в ebay, някой мой познат си купи калиев нитрат, сяра на прах, след това 2 месеца по-късно оръдеен взривател.
гледал е видеоклипове в youtube за приготвянето на черен прах и тъй като съставките са били в ebay, е смятал, че никой няма да гледа, тъй като е купувал от различни продавачи и те са били рекламирани за други цели
Когато поръчал взривател за оръдия, една седмица по-късно през вратата му влезли всякакви органи, като полиция/разрушители на бомби, и намерили 76 г черен прах.
4 години за притежание на взривно вещество!
 

auc

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Apr 30, 2023
Messages
73
Reaction score
18
Points
8
Pmk 13605 48 6 ако се контролира
PMK 28578-16-7 не се контролира или не се контролира?
 

Macondor

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
42
Reaction score
8
Points
8
Предполага се, че 28578 не е контролиран, но. искам да знам дали е безопасно да се купи така или иначе това в САЩ от доставчика ABio или 2cb labs..etc. натриев бороихидид също. колко килограма или грама може да ai но в САЩ, моля, ако някой знае това?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Голяма част от прочетеното по-горе е фактически погрешно, а други неща според мен са неправилни, но са мнение. Казахте прекурсори, но списъкът ви беше с разтворители и реакции. Купувам чист ацетон в Dollar General за 3,50 USD/ 16 Oz с пари в брой Сярна киселина, солна киселина, натриев хипохлорит, натриев хидроксид, ксилол, тулулин, петролен етери много други химикали могат да се купят в брой в железарията, магазина за авточасти и Walmart. Някои от тях може да се наложи да бъдат дестилирани или извлечени. Амазон НЕ продава незаконни неща. Миналия месец си купих грам хармалиб hcl от Amazon. Те имат и наблюдавани прекурсори. Ebay и Etsy също продават контрабанда. Няма да кажа, че е безопасно. Купувайте всичко, което можете, в брой или използвайте предплатена дебитна карта.
 

Mynoghra

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 30, 2023
Messages
9
Reaction score
3
Points
1
Доста евтино! На територията на моята страна можете да получите само 60% от около 15-20 USD/литър :( и вероятно ще бъдете вкарани в списък за наблюдение.
 

Mynoghra

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 30, 2023
Messages
9
Reaction score
3
Points
1
Аз съм се запътил към дестилация на 30% или по-малко ОТС ацетон :( Не е евтино, нито е много практично, но е това, с което разполагам...
 
Top