Как да изпратим марихуана, без да ни хванат

ecoito

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 30, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Здравейте на всички, имам въпрос, живея в Бразилия, имам плантация за марихуана и трябва да изпратя 500 г в един щат в Бразилия. Как бихте я изпратили, без да ви хванат? Щатът, в който ще изпращам, минава през друг щат, където се намира митницата и има рентгенови лъчи, кучета-чистачи и т.н. Как бихте го изпратили, без стоката да бъде заловена или т.н.? Можете ли да ми дадете някакви съвети, ще ви бъда благодарен Здравейте на всички, имам въпрос, живея в Бразилия, имам плантация за марихуана и трябва да изпратя 500 г до един щат в Бразилия. Как бихте я изпратили, без да ви хванат? Щатът, в който ще изпращам, минава през друг щат, където се намира митницата и има рентгенови лъчи, кучета-чистачи и т.н. Как бихте го изпратили, без стоката да бъде заловена или т.н.? Можете ли да ми дадете някакви съвети, ще съм ви благодарен.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
503
Reaction score
236
Points
43
Вакуумното запечатване би ви помогнало. Не живея във вашата страна, но това, което бих направил, е да запечатам тревата в една опаковка, а след това да запечатам във вакуум 3 опаковки кафе. Мисля, че малкото кафе може да поеме всякаква миризма на трева
 

hermano

Don't buy from me
Resident
Language
🇷🇺
Joined
Jun 18, 2023
Messages
51
Reaction score
50
Points
18
В моята страна всеки магазин има свой собствен метод за скриване, дори и моят.
Никой няма да ви каже работния метод безплатно.
Понякога пощенските работници се купуват, понякога това е просто творчество на търговеца.
 

hermano

Don't buy from me
Resident
Language
🇷🇺
Joined
Jun 18, 2023
Messages
51
Reaction score
50
Points
18
Също така трябва да помислите как ще бъде на точна пощенска точка.
Свидетелства за сигурност и др.
И дори ако вашият пакет ще бъде изстрелян, трябва да осигурите безопасността си за този сценарий.
 

cofita666

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Apr 12, 2024
Messages
37
Reaction score
30
Points
18
Приятел, в този форум има тема
Как можеш да изпратиш ''безопасно'' пакет
 

CountTrapula

Don't buy from me
Member
Joined
Aug 8, 2023
Messages
2
Reaction score
7
Points
3
Изпращал съм трева в международен мащаб, като просто я запечатах във вакуум, избърсах я със спирт и я поставих в пощенски плик с балончета от крафт хартия.
 

armanimani

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 11, 2024
Messages
82
Reaction score
49
Points
18
Запечатайте го във вакуум и прикрийте миризмата.
 
Top