Как можете да бъдете измамени

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Основната цел на всеки измамник е да получи парите ви чрез заобикаляне на услугата BB Escrow. Не забравяйте, че измамниците са много креативни и намират милиони причини да ви убедят да прескочитеуслугата Escrow.

Много често измамниците използват следните аргументи:
1. Валутният курс на биткойн ме плаши, нека половината от плащането ви да е директно към мен, а другата половина - чрез ескроу.
2. Не работя през ескроу, там ме измамиха. Не ви съветвам и вас.
3. Всеки ден сключвам сделки на стойност десетки хиляди долара. Няма да се занимавам с вашите 100 долара в escrow. Или поръчайте без escrow, или дори не ми губете времето.
4. Погледнете моите отзиви, няма никакъв смисъл да ви измамвам. Аз съм честен човек тук!


Допълнете с вашите възможности в раздела за коментари, скъпи членове на форума.
 
Last edited by a moderator:

osmanik

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 20, 2024
Messages
15
Reaction score
5
Points
3
Ще премина през ескроу
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
361
Reaction score
175
Points
43
Жалко е, че няма посредник, който да получи продукта преди купувача, за да провери на 100% какво е изпратено..

като център за съхранение на ескроу, в който продавачите изпращат продукти до центъра, за да могат да проверят какво точно е то, преди да го изпратят на купувача. така и двете страни ще бъдат по-доволни...
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Говорите за препродажба. Тя вече е измислена. Екипът на BB Forum работи, за да покани бизнеса в сферата на лекарствата и да направи удобни, анонимни и надеждни
среда за всички страни. За съжаление, тя не може да се появи мигновено навсякъде, това е огромна задача, която изисква участието на много предприемачи от цял свят.
-Рим не е построен за един ден (с)
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
361
Reaction score
175
Points
43
Всичко, от което се нуждаете, са няколко членове на екипа на ВВ, които са готови да приемат изделия от доставчици. По този начин няма да има никакви сделки извън ескроу. Да речем, че съм поръчал нещо от Китай 5 кг ПМК. Не разполагам с лабораторно оборудване, за да тествам продукта, качеството или дори какъв е действителният продукт от този доставчик, така че ако имахме холдингов център, в който продавачът изпраща артикула в центъра, така че те могат да проверят дали всичко е това, което продавачът казва, е преди да го изпрати на купувача. След това се изпраща на купувача, след като е извършено тестване. и двете страни плащат доставката. Продавачът заплаща доставката до центъра, а купувачът заплаща доставката от центъра. всички сделки могат да се сключват чрез ескроу. 100% по-сигурно е, че по този начин купувачите няма да подават жалби или да наричат продавачите измамници, защото вече са тествани/проверени от екипа на BB.
 

litioned

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 4, 2023
Messages
9
Reaction score
4
Points
3
Абсолютно съм съгласен с повечето хора, които не могат да тестват това, което получават, така че трябва да се стремим и да разработваме варианти за тестване на реактиви за най-взискателните химикали
Вижте ситуацията поръчан метамфетамин получен пушен наркоман мозъкът веднага скача на изхвърляне на допамин и щракнете върху сделката е добре, но какво сте пропуснали да изстреляте от мозъка?
Помислете или дори когато получите трябвало да бъде метамфетамин и мислите, че не е как съдиите могат да направят обективно намиране на истината ?

Колко купувачи са peoplez, които лъжат, че получават лоши продукти, а имат истински и добри мисля, че нито един .
Както казваме тук нашият клиент нашият господар
 

Mtt123456

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Feb 9, 2024
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
Сигурно съм много глупав, но как мога да попълня сметката си тук? Всички адреси, дадени при опит да сложа биткойн в сметката си, са невалидни в Coinbase. Така че няма да мога да прехвърлям.
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
361
Reaction score
175
Points
43
Погледнете в профила на @HEISENBERG там има Отстраняване на проблеми и как да добавите средства към портфейла си
 
View previous replies…

Mtt123456

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Feb 9, 2024
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
Много ви благодаря, ще погледна веднага!
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Проблемът на 100% е, че при копирането на адреса на портфейла има интервали преди или след него.
 

Mtt123456

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Feb 9, 2024
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
Много ви благодаря, видях отговора ви в друг пост и проверих и сте 100% прави! Така че изтрих интервалите и се получи като по поръчка!
Наздраве!
 
Top