Търся медикамент за лечение на зависимостта ми от канабис

Arbus

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 10, 2023
Messages
14
Reaction score
11
Points
3
Пуша твърде много трева, но някак си не мога да спра, защото просто ми харесва да съм напушен, затова исках да попитам тук за вашата препоръка
 

jokerfa

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 9, 2023
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
Когато cbd не helpdesk получи кратом, той Елементира пристрастяването към канабис
 

Arbus

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 10, 2023
Messages
14
Reaction score
11
Points
3
Аз така или иначе използвам CBD ежедневно. Също така все още имам останал кратом, но трябва да го извлечете, защото прахът може да причини гастрит.
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Изглежда като психологически проблем
 

Arbus

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 10, 2023
Messages
14
Reaction score
11
Points
3
Да, това със сигурност е така. Смятам, че рецепторите ми са просто плътни
 

Arbus

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 10, 2023
Messages
14
Reaction score
11
Points
3
винаги съм обвинявал забраната за моята депресия, но откакто съм в този форум, имам надежда, че мога да се науча как да правя евтино някои лекарства и след това да ги давам на хората, където правя благотворителност.
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Налтрексонът може да лекува компулсивно поведение.
 

Paracelsus

Addictionist
Joined
Nov 23, 2021
Messages
198
Reaction score
201
Points
43
Поздрави. Причината тук се крие на повърхността. Пушите твърде много, това е, което казвате. Системата е отработена и мозъкът работи, въпреки че усеща, че нещо не е наред, не се интересува и не е обучен да променя тази система. Трябва да положите силни усилия с воля, за да започнете да променяте ситуацията. Но това усилие не може да бъде еднократно. То трябва да подкрепя решението ви да промените начина на пушене или изобщо да не пушите дълго време. Само в този случай ситуацията може да се промени. Препоръчвам ви да прочетете следната тема.

Лекарствата и добавките могат да облекчат малко състоянието и да помогнат, но трябва да знаете две неща:
1. Не съществува вълшебно хапче за лечение на пристрастяването. При това състояние трябва да работите дълго и упорито върху себе си. С ума, волята и силата си.
2. Приемането на лекарства може да помогне, но има смисъл само ако откажете веществото.

В случай на отказ от канабис може да помогне следната схема:
  • Emoxypine 125mg tabs. По 1 таблетка сутрин и вечер в продължение на 30 дни.
  • Ако са налице изразени неврологични проблеми - добавете някой комплекс от витамини от група В в инжекционни форми. Приемайте го ежедневно в продължение на 14 дни.
  • Ако има проблеми със съня - Мелатонин по 1 табл. преди лягане 7 дни.
  • Ако има раздразнителност - всяко седативно средство, продавано без рецепта, от естествен произход.
  • Някои габапентиониди. Например Фенибут - подробности и схема можете да намерите тук.

Освен това е добре да промените обичайния начин на прекарване на свободното време. Възможно е да си вземете почивка в отношенията, ако те са обвързани с употреба, да смените компанията, местата, където се разхлаждате, и т.н.

Не забравяйте и за адекватния сън, здравословното хранене, чистия въздух, физическата активност - на тези на пръв поглед прости действия не се отдава голямо значение, но те са много важни за промяна на обичайната система на потребление.

В общи линии, това е всичко. Ако имате някакви въпроси, пишете ми на pm.
 
Top