Имам въпрос, на който трябва да получа отговор

Dbcooper1969

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 6, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
може ли черният катран да се превърне в № 3 и или № 4. ако е възможно, може ли някой да ми каже как да го направя. благодаря, момчета, всяка информация ще бъде страхотна
 

Midget_Impinger

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 10, 2022
Messages
30
Reaction score
11
Points
8
Първо - най-лошото възможно заглавие на темата. Трябва да се постараеш повече от това, лол.

По отношение на БХТ към истинския хероин - предполагам, че "технически" да, може да бъде, но има няколко причини, поради които просто не е разумно или желателно.

Първо, "черният катранен хероин" наистина не е никакъв хероин (поне рядко съдържа хероин). Ако сте запознати с процеса на производство на хероин, той се състои в това да се вземе суров маков сок и да се обработи, за да се извлече морфинът, след което морфинът да реагира с оцетния анхидрид, за да се ацетилират хидроксилните групи на морфина на места 3 и 6.
BTH очевидно е това, което се случва, ако просто прескочите процеса на извличане на морфин и се опитате да обработите самия суров маков сок. Понякога дори не се използва оцетният анхидрид, а ледена оцетна киселина (или дори само оцет).

Някои източници твърдят, че са започнали да правят това, тъй като Съединените щати са блокирали продажбата на оцетния анхидрид и затова готвачите са се опитали да използват вместо него GAA или оцет, в резултат на което се е появил познатият днес BHT. Но аз не съм толкова сигурен в това (искам да кажа, хайде... могат да се сдобият с прекурсорите за производство на метамфетамин и фентанил, но не могат да се докопат до оцетния анхидрид с мръсните си пръсти на картел? глупости).

Така че технически бихте ли могли да вземете катран и да го преработите в хероин? Разбира се. Но..... би трябвало да получите много от него, тъй като по принцип го третирате като суров сок, и би трябвало или да извлечете морфина и да продължите с него, или да извлечете моноацетилморфините и да ги преацетилирате, за да получите суров хероин.

Но защо да се занимавате с това? Въпреки че БХТ изглежда като пълна гадост, част от него всъщност е доста добра и дори по-силна от истинския хероин. Това е така, защото съдържа много 6-MAM, който е по-силен от хероина (src):

... и поради липсата на преработка и пречистване, в него се съдържат множество други опиати, които обикновено се премахват по време на процеса на производство на хероин, когато се извлича морфинът (запомнете, това не е грешка, а особеност!). Тези други опиатни алкалоиди могат да доведат до адски силен наркотик (достатъчно силен, за да предизвика свръхдоза дори..)

Ето една тема за Bluelight, която може да ви се стори подходяща: Някой има ли опит с чист 6-моноацетилморфин?

Надявам се, че съм отговорил на въпроса ви.
 

Midget_Impinger

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 10, 2022
Messages
30
Reaction score
11
Points
8
Осъзнавам, че съм казал "BHT" вместо "BTH" като два пъти там... съжалявам. Беше късно през нощта.
 

None

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 18, 2022
Messages
30
Reaction score
6
Points
8
Имам достъп само до оцетна киселина, морфин и оцетна рефлукс не е ли практично?
 

Plinius

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
36
Reaction score
15
Points
8
Не се обиждайте, но наясно ли сте, че за 3-ти път задавате въпроса в този форум ?
Отговорът е не, а логичният извод е : оцетната киселина се получава много по-лесно от Ac2O следователно, ако почти всички използват този химикал, има причина ;)
 

Fastfood

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 6, 2023
Messages
5
Reaction score
5
Points
1
Хей, момчета, какви са химикалите за производство на фентанил. И аз имам. 2 кас номера, за да го направя . Трябва ли да приготвя тази суровина, както приготвям карфента във фенти
 
Top