Имам нужда от помощ за първия си синтез на MDMA. МОЛЯ

mickael1985

Don't buy from me
Member
Joined
Feb 20, 2024
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
ЗДРАВЕЙТЕ ПРИЯТЕЛИ, в този синтез на мдма с мравчена киселина http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhn...ylmethylketone-pmk-mdp2p-with-formic-acid.48/

бих искал да знам как да го направя: "Базовото масло, свободно от MDMA, се обработва с газообразен хлороводород и се получава желатинова кафява утайка от нечист MDMA хидрохлорид."

Благодаря, че ми обяснихте как да направя за обработен с газ хлороводород
аз не съм химик.

БЛАГОДАРЯ ВИ
 

61-50-7

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 21, 2023
Messages
29
Reaction score
11
Points
3
H2SO4 + NaCl, не трябва да се опитвате да се занимавате с химия, ако не знаете основите, излагате се на химически рискове и излагате потребителите на възможни примеси, които може да оставите в крайния продукт. Мога само да ви препоръчам да изучите поне строгия минимум по химия и да опитате този синтез по-късно.

С най-добри пожелания
 

hustlerkid

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 6, 2023
Messages
13
Reaction score
9
Points
3
Deals
3
Бих ви препоръчал да извлечете мдма свободна база с разтворител (толуол или дкм).

Добавете разреден hcl, докато ph достигне 6. Mdma hcl ще бъде в h2o, а примесите в разтворителя.

Отделете h2o и изпарявайте водата, докато се образуват кристали. Ако кристалите на mdma са все още мръсни, се раздробяват на фин прах и се измиват в ацетон.
 

TrainWreck

Don't buy from me
Member
Joined
Apr 4, 2024
Messages
2
Reaction score
5
Points
3
Както каза hustlerkid. Не трябва да се налага да газиш hcl за него.

Просто типичният метод за екстракция А/В за него. Макар че аз самият не съм правил този синтез, това е проста стъпка в много екстракции.

Освободете разтвора с NaOH или KOH. Направете няколко изтегляния с полярен разтворител. Използвайте разделителна фуния, за да разделите тегленията. Хубаво е да се използва DCM, тъй като плътността му е по-голяма от тази на водата, така че той ще потъне.

За да го осолите, препоръчвам да разделите разтворителя наполовина, за да имате малко на разположение, ако превишите PH.

След това разредете HCl с IPA. Добавяйте към разтворителя на капки и измервайте PH, докато достигнете PH 6, като използвате представена лакмусова хартия. Ако превишите нормата, добавете малко от разтвора на свободна основа, който предварително сте оставили настрана. Бавно преработете този разтвор, докато не остане никакъв.

След това може да добавите вода, за да издърпате солта от NPS. Отделете водата и я изпарете.
 

Throw-off

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 18, 2024
Messages
69
Reaction score
36
Points
18
В рубриката Често задавани въпроси за лабораториите има цяла тема, посветена на газовите течности.
 

mickael1985

Don't buy from me
Member
Joined
Feb 20, 2024
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Здравейте
Кога и колко трябва да добавя мравчена киселина през 7-те часа?
Когато добавям хлоридна киселина и я загрявам до 80°, тя рефлуксно загрята ли е?
Мога ли да заменя диетил етера с оцетния етер?
Бихте ли ми дали количествата на продуктите за 2 kg PMK.

Благодаря ви много.
 

CCL4 huffer

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 19, 2024
Messages
73
Reaction score
26
Points
18
аз лично бих го направил на макс, само да заменя диетила с mtbe. а добивът зависи изцяло от това колко добър химик сте, ако не го прецакате, бих казал, че 80% е вероятно като начинаещ
 

mickael1985

Don't buy from me
Member
Joined
Feb 20, 2024
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Благодаря ти, братко
 

Pororo

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Jan 23, 2024
Messages
81
Reaction score
36
Points
18
Deals
11
Каква точка смятате, че инг газообразен хлороводород има някакво предимство отново hcl 37%?

тук в bb можете да намерите много за кристализацията на mdma hcl, когато hcl е 37%

когато нямате специални познания в областта на разтворителите, най-добрата кристализация е при замразяване на ацетонен.

Добавяйте hcl в основата капка по капка, докато ph стане 4, да е 4, а не 6! ще измиете излишъците в ацетонен)
Поставете бехеровата чаша с течността на печката и я загрейте до 130 °С (изпарявайте почти цялата вода)
хвърлете течността в замразения ацетонен и я съхранявайте във фризера
използвайте не по-малко замразено ацетоново мляко от 10 пъти обема на вашата основа, ако основата е кафява като лайна. по този начин можете да получите 85-90 % чистота от началните лайна.
 
Last edited:

togeter

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 15, 2024
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
Здравейте,
Аз също направих първата си mdma чрез nabh4,
след като дестилирах mdma freebase при 160c (източникът ми на вакуум е доста слаб), след това получих ясно безцветно масло на?
btw опитах се да газирам hcl и получих кристал, който изглежда много ясен (бял критзал)!
След като тествах резултата 200mg без recrytalbut im feel the effect is weak.
Така че сега не знам каква е грешката в процеса. Може ли някой да ми потвърди, че безцветният цвят на mdma freebase е правилен? или мога да счупя freebase при дисипация 160c?
Има ли някакъв шанс да съм оставил метиламин фрибаза в mdma фрибаза, след което той да реагира с hcl, за да образува methylamine.hcl, който се съдържа в моя продукт? може да не остане метиламин след дестилацията, нали?
Трябва ли да промия mdma фрибазата с нещо отново, за да я почистя?
Моля, дайте ми някаква помощ
 

Pororo

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Jan 23, 2024
Messages
81
Reaction score
36
Points
18
Deals
11
Mdma fb трябва да е безцветен и да няма възможност за увреждане на молекулата на mdma при нагряване до 160c.
Не мисля, че имате метиламин във вашата мдма, по-скоро бих повярвал в пмк) Така или иначе, метиламинът има специфична миризма, която няма да ви обърка. Това не е миризма на анасон, а на "развалена риба".
Вашият mdma hcl променя ли цвета си (става ли кафяв/черен, докато се нагрява - изложен на източника на топлина повече от 1 час? Можете да поставите вашия mdma hcl + вода в съотношение 1:1 върху източника на топлина в колбата и да я държите 1 час, за да видите какво се случва. Колбата трябва да е отворена!
 
Last edited:
View previous replies…

togeter

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 15, 2024
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
Благодарим ви за помощта
Някак си имам чувството, че моята фреш база има миризма на "развалена риба" в моята фреш база :sick: може да е останал methylamine.hcl?
Направих това със синтеза на btcboss2022 тук: https://bbgate.com/threads/methamph...y-nabh4-reduction-medium-scale.600/#post-9603
В горния метод проверих и има 17,5 мола methy.hcl и само 16 мола naoh! така че сега се страхувам, че може да е останал някакъв нереагирал метиламин в моята свободна база

Трябва ли да промия отново фребазата, за да я почистя? (може би с Naoh)
Каква е правилната миризма на mdma фрибазата?
Ефектът на продукта не е добър, така че просто да изхвърля продукта и да направя нов синтез, или има някакъв шанс да го подобря чрез рекристализация или нещо подобно?

Благодаря
 

Pororo

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Jan 23, 2024
Messages
81
Reaction score
36
Points
18
Deals
11
Сигурни ли сте, че това е миризма на развалена риба, а не миризма на анасон? Никога не съм виждал метиламин, оставен в мдма в забележим обем. Обикновено всички остатъци от метиламин изчезват след обикновена екстракция на база
Mdma fb има доста приятна много лека миризма, но не знам как да я опиша, може да е на диви горски ядки. Но тя е далеч от рибата и анасона.
Променя ли се цветът на вашия продукт при нагряване?
 
Last edited:

togeter

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 15, 2024
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
Не знам за миризмата на анасон, но моят фреш безцветен е с много неприятна миризма, която не мога да усетя повече от 1 секунда, не съм сигурен за развалена риба, но съм почти сигурен, че този фреш е развален
Ще тествам топлината, когато се върна в лабораторията си.
Има ли някакъв метод, който може да подобри ефекта на продукта?
Благодаря
 

Pororo

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Jan 23, 2024
Messages
81
Reaction score
36
Points
18
Deals
11
Забавно. Ами ако изобщо няма мдма, а има само метиламин? Можете да проверите чрез моларни пропорции колко г NaOH са ви необходими, за да превърнете 10 г от вашата сол в алкална ph=11. След това проверете дали това е мдма или метиламин.
 

togeter

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 15, 2024
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
Така че може да умра скоро, ям 200 мг :alien:
Как да разбера дали е мдма или метиламин с този тест, може ли да обясните малко повече?
 

togeter

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 15, 2024
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
Страхувам се сега, Знаете ли коя е точката на топене на methy.hcl Не мога да намеря тази информация в Уикипедия :cry:
 

Pororo

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Jan 23, 2024
Messages
81
Reaction score
36
Points
18
Deals
11
Трябва да приготвите NaOH във вода, 20% ww е добре. Т.е. това е 20 г NaOH + 80 г вода.
В началото трябва да знаете точното тегло на тези 20%. Например общо 20 g.
След това разтваряте солта си във вода и добавяте 20% NaOH на малки порции, докато PH стане 11.
Сега можете да разберете колко грама от 20% разтвор на NaOH са били изразходвани и да оцените моларното тегло на вашата сол.
 

lucas_cash

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 30, 2024
Messages
22
Reaction score
9
Points
3
Използвахте ли pmk масло или pmk прах от самото начало. можете ли да въведете стъпките, които сте предприели, за да можем да видим къде се е объркало
 
View previous replies…

lucas_cash

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 30, 2024
Messages
22
Reaction score
9
Points
3
Правилно ли прочетохте текста ми. Никога не съм казвал, че добавяте всички тези неща наведнъж. Има междинни стъпки. също така някога правили ли сте мдма? Ако не, то у не разбирам какво се казва тук. Ако сте го направили. Тогава знаеш, че dcm никога не се използва с ацетон в този случай. И само малко количество dcm се използва, за да се отдели маслото, от което се нуждаете, от останалата вода и каквото и да е в нея....
 

lucas_cash

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 30, 2024
Messages
22
Reaction score
9
Points
3
Ако сте го дестилирали във вакуум. Тогава вашето масло е трябвало да остане в реактора ви, а останалото да се изпари или да го уловите в друга колба.

Така че, ако сте взели безцветната течност и сте продължили да работите с нея. Това означава, че сте взели грешната, в която е имало метиламин. Ето защо сте продължили да усещате миризмата му. защото fb никога не е безцветен.

Превърнахте ли вашия pmk восък в pmk масло?
Dm ми ако искаш.
 
Top