Имам нужда от знанията на опитни готвачи, моля!

Trakyaglobal

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 12, 2023
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Как ще постигна успех, ако няма стъклени люспи при тежки условия в домашната среда? Много е трудно да скрия, че всички около мен са наясно с кристала. Отдавна чета статии, но няма готварска печка, за която да знам. Можете ли да ми помогнете с това? Искам да го приготвя по най-простия и лесен начин, по начин, който може да се счита за успешен, дори и да не е съвършен. Тъй като живея в Турция, условията са наистина трудни.
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Здравейте,

Вие на практика искате едновременно и да ядете, и да изядете тортата. Това не е осъществимо.

Отделете време да прочетете докладите за синтез на това, което искате да синтезирате, амфетамин, кристал и т.н. В рецептите има написани прекурсори, оборудване и т.н. Изберете според вашите условия.

С най-добри пожелания
 

Trakyaglobal

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 12, 2023
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Прав си, наистина се изисква търпение, но изглежда, че имам нужда от майстор, който да ме държи за ръка, докато изкачвам тези стълби. Като инфраструктура ще науча още нещо, като прочета нулата си, но ще трябва да почакам известно време. Вашият коментар беше наистина важен за мен, благодаря ви..
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Подобни термини трябва да отпаднат. ние сме химици или оператори, или техници, или изследователи, ако става въпрос за химия. ако говорим за приготвяне на сарми или меланзан, тогава, ИМО, готвачите са прави.
 
Top