Идентифициране на метантанкомери (разделена винена киселина)

Gustavoo

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 22, 2024
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
Здравейте, имам нужда от помощ при идентифицирането на енантомери. Плувам направих разделяне, като използвах винена киселина 87-69-4 във вода. Първата снимка е продуктът, който е получил от филтрирана вода, а втората - от твърд тартарат. Знам, че във водата трябва да има d изомер, но според структурата на кристалите ми се струва, че той е в твърд утаен тартарат. Какво е вашето мнение?
Xm92hkdbi1
P8iTnjVxYF
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
OMDIzVJ2b9
Харесвам № 2 за това, че е Г. № 1, то т наистина не прилича на Л. Но и кристалите на тартара може да изглеждат малко по-различно от кристалите на хидрохлорида. Той ли е отделил тартарат и репротонат от двете ако или от нито една от тях, или само от втората? снимка? Снимка на тартаратни кристали за справка
 

Gustavoo

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 22, 2024
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
И двете изображения са вече кристали на hcl. Първоначално е използван хидроксид, за да се освободи от тартарата, последван от титруване на HCl
 

Gustavoo

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 22, 2024
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
Твърдият ми зъбен камък приличаше на дълги тънки игли. Тъй като утаената винена сол беше оставена да се охлади бавно след нагряването преди филтрирането
 

Tovenaar

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 29, 2023
Messages
49
Reaction score
21
Points
8
2 е вашият d-meth,
1 е имал за много различни форми на кристал
 

Gustavoo

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 22, 2024
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
Здравейте, давам актуализация. Благодаря ви за мненията, но според хора, които са го пробвали, те казват, че по-силният продукт е на снимка номер 1
 

door

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2024
Messages
18
Reaction score
2
Points
3
Можете ли да обясните как сте се справили с това?
 
Top