Увеличаване на добива на 4-MMC?

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
Първият път имах 3,5 г, а първият път имах 5,5-6 г, потенциалните ми грешки са, че рН не беше много добро, мисля, че може би прекалено ниско, и моят 4-MMC не беше много бял след филтрирането, мисля, че е защото оставих ацетон и HCl разтвор с 4mmc във фризера, защото няколко часа по-късно разтворът на бялото мляко беше бял, но с малко червено/оранжево, мисля, че направих грешка и в метилирането, мисля, че оставих разтвора повече от 2 часа, не знам дали това е грешка, а и разтворът ми не беше горещ, правя го на тавана и температурата е ниска, така че.. Може би реакцията не е достатъчно гореща, за да има максимален добив, може би мога да загрея разтвора в началото, за да започна реакцията?

Първия път, когато поставих 4-MMC/ацетон/HCl във фризера за 8-10 часа, скалата 4-MMC беше много бяла, но ацетонът/HCl беше в долната част, защото не я смесих преди стъпката във фризера.

Ако някой може да ми помогне да увелича добива, моля :'(
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
281
Points
63
Мисля, че трябва да предоставите някои допълнителни данни, например какво е количеството на прекурсора, с който сте започнали
 

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
Започнах с 10 г 2b4m, 50 мл DCM, 20 мл 40m, вода idk може би 3x 20-30 мл, 4-5 мл HCl и 50 мл ацетон
 

mocnykutas

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 16, 2023
Messages
168
Reaction score
106
Points
28
Ако u направи рН 4 не е проблем u изкара само още пиризин и това всичко.
Трябва да сте добър химик, за да получите повече % продукт и със сигурност вашият продукт не дава много високи той има около 40 % чистота със сигурност.
 

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
Добре, но оставих разтвора на 4mmc/acetone/hcl във фризера, докато почти 1 ден, не е лош? Видях оранжев цвят в горната част на разтвора, затова мефедонът ми не е много бял, тази вечер ще направя още един синтез, мисля, че направих грешка в метилирането, знам ли, мисля, че добивът ми ще се увеличи синтез след синтез
 
View previous replies…

mocnykutas

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 16, 2023
Messages
168
Reaction score
106
Points
28
Моята е чиста :) получавам 7,5 г кристална форма 10 г 2b4m
 

Attachments

  • SV4i3jWPgO.jpeg
    SV4i3jWPgO.jpeg
    430.7 KB · Views: 212
  • wsgucAVEyQ.jpeg
    wsgucAVEyQ.jpeg
    465.1 KB · Views: 222

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
Първото ви съобщение беше хубаво, защо сте направили тази публикация? Искам някаква помощ, наистина не ме интересува какъв добив и чистота получавате, добре, че имате 7,5 г 4mmc от 10 г, но имайте предвид, че правите 4mmc, едно от най-лесните за производство лекарства, когато ще имате същото ниво като Хайзенберг, можете да говорите и да се гордеете с продукта си, и използвате най-бързия и лесен начин, защото използвате NMP, не знам на колко години сте, но се обзалагам, че сте между 30 и 40 години, имате семейство? Жена? Няколко деца? Обичан ли си? Обичате някого? Този човек ви обича? Вероятно не мисля така. ако имаш семейство и ако имаш добър живот, ебати братчето, че си тъжен в този момент?
 

mocnykutas

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 16, 2023
Messages
168
Reaction score
106
Points
28
У казвам е Прости лекарства да се направи шоу, както е вярно:)
 

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
Bro Аз правя 4mmc, но започвам да синтезирам, нямам никакъв опит, не ми казвайте, че сте направили чист 4mmc с много добър добив
 

mocnykutas

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 16, 2023
Messages
168
Reaction score
106
Points
28
Направих много mmc 7 години.
По-бързият начин може да направи кристал 1 ден или по-дълго и да прилича повече на лед
 

Attachments

  • oDPt7FhLwC.jpeg
    oDPt7FhLwC.jpeg
    5.7 MB · Views: 491
  • wcHy1dmJPh.jpeg
    wcHy1dmJPh.jpeg
    5.6 MB · Views: 506
  • JRAVY5SHiM.jpeg
    JRAVY5SHiM.jpeg
    399.4 KB · Views: 226
  • VzsAuBFYKn.jpeg
    VzsAuBFYKn.jpeg
    567.4 KB · Views: 216

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
7 години? Добивът ви е само 75%? Братко, недей да се нарцисираш така, когато имаш средно ниво ;), тук има хора, които имат 10 пъти повече от твоето ниво, не бъди задник, моля те.. :(
 
Top