ИНФОРМАЦИЯ за ефективни химикали за научни изследвания

battman23

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2021
Messages
14
Reaction score
6
Points
3
Deals
4
Бих искал да знам дали някой е закупил някакви ноиди от телеграмна група, наречена Effective research chemicals

Те твърдят, че имат двама одобрени продавачи, наречени xanglee1 и zangchu

Минималните поръчки от тези хора са 5 kg

Всякаква информация за тези момчета ще бъде много ценна, преди да продължа с тях
 

madmaximus

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 29, 2021
Messages
40
Reaction score
14
Points
8
Това ми изглежда като измама ! Никой продавач няма да определи минималната поръчка да е 5 кг , твърде скъпо е , единственият, който може да си го позволи, са мексиканските картели :D.
 

battman23

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2021
Messages
14
Reaction score
6
Points
3
Deals
4
The 5kg isnt the problem its weather chem is any good or not there so many scams going about (100% scams) from my dealings over the last 12 months and 5kg order is a hard way to find out
 

madmaximus

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 29, 2021
Messages
40
Reaction score
14
Points
8
Не бих се доверил на продавачите в телеграма или wickr .
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
662
Points
93
Можем да разговаряме с тях, да задаваме конкретни въпроси за химията и фармакологията на техните вещества, да ги помолим да предоставят доказателства за наличието на даден продукт или проба за нашите изследвания. Моля, дайте им контакт
 

battman23

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2021
Messages
14
Reaction score
6
Points
3
Deals
4
Говорих с тях и там не се интересуват да ми изпратят образец. Ако можеш сам да говориш с тях и да им обясниш, че ти управляваш този уебсайт. Също така бихте знаели всички подходящи въпроси, които да зададете по отношение на химическата страна на нещата, аз нямам представа в този момент. Ще бъде в техен интерес да потвърдят, че продуктът им е ваш, тъй като ще ги поставите като продавач на вашия сайт.

ТЕЛЕГРАМА= effective reasearch chemicals

WICKR= xanglee
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Изпратете им връзката към нашия форум. Ако се интересуват от популяризиране на услугите си, те ще дойдат при нас. Ако имате съмнения относно тяхната надеждност, не бих изпращал пари на съмнителни продавачи от Телеграм.
 
Top