Green Yellow Orange Red Blue White ИНФОРМАЦИЯ

increasing and addition of the affects

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,648
Solutions
2
Reaction score
1,742
Points
113
Deals
666
Стремим се да предоставим обща информация за взаимодействието на веществата и да се предпазим от грешки при употреба, но не можем да вземем предвид уникалността на всеки организъм. Не забравяйте, че само вие сте отговорни за живота и здравето си. Не комбинирайте вещества, ако не сте запознати с въздействието на всяко поотделно.

"Зелено" - Увеличаване и добавяне на ефектите
"Жълто" - Обърнете внимание
"Оранжево" - Риск от значителни странични ефекти
"Червено" - Опасна комбинация
"Синьо" - Намаляване на ефектите или противоположно действие
"Бяло" - Проява на ефектите независимо един от друг

Отказ от отговорност: "Аз не съм лекар". Цялата информация е събрана от личен опит, както и от опита на много потребители на психоактивни вещества. Не възприемайте предоставената информация като ръководство за действие.
 

BevItUp

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 6, 2023
Messages
74
Reaction score
63
Points
18
Това е наистина страхотна публикация.

Трудно ми беше да закова тази информация. Резултатите от търсенето връщат много блогове за рехабилитация и медицински сайтове, в които се казва, че наркотиците са лоши, че има пристрастяване и т.н.

След това има сайтове като Bluelight, където всичко се превръща в дълга задружна форумна дискусия, преплетена с повърхностни писания. Писания, които са наситени с необоснована арогантност и претрупани с претенциозния стих на някой, който се смята за експерт по темата. След като не е спал цяла нощ, за да създаде това бижу, своето шедьовърно произведение, което несъмнено съперничи дори на най-изтъкнатите докторски дисертации, най-накрая доказвайки на всички във форума, че само той е майсторът на познанието за страниците в уикито!
 
Top