ИНТЕРНЕТ ПРЕВОДАЧИ и ПРЕВОДАЧИ НА ТЕЛЕФОННИ НОМЕРА

amphmnamii

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 10, 2022
Messages
47
Reaction score
30
Points
18

?

Има много доставчици на интернет. Но е объркващо какъв доставчик да изберем, цените им са различни, но ако цената не е важна, а сигурността е, кой е най-добрият вариант? Разбира се, доставчиците на интернет се променят в зависимост от региона. Всички компании за телетехнологии са длъжни да предоставят всички ваши данни за вас, ако полицията поиска това. Така че, ако не използвате VPN или Onion, може лесно да бъдете заловени, ако направите нещо незаконно.
Търговците на малки количества не се интересуват от криптиране и т.н. И така тези дилъри излагат на риск своите източници.
Тук искам да обсъдим някои основни методи за криптиране, обясними за "обикновените" дилъри.
Искам да обсъдя и доставчиците на телефонни номера или други методи за връзка с даден телефонен номер, защото телефонните номера все още играят роля.

--- най-добър доставчик на интернет в САЩ, Европа ?
--- основни методи за криптиране, обясними за "обикновените" търговци?
--- други методи. виждал съм изпращане на sms и mms съобщения през интернет. (не си спомням как беше направено)
Значи е възможно да имате "виртуален" телефонен номер?
 

marekzmarek

See my products
Seller
Language
🇬🇧
Joined
Mar 18, 2024
Messages
45
Reaction score
31
Points
18
Deals
11
За мен лично всеки един доставчик на нетна информация е един и същ. Всички използват една и съща технология с други имена. Ако u използвате onion рутер и вие сте onion рутер в същото време, тогава u r не може да се проследи с данни. Телеметрични данни ? Наистина ли? С децентрализиран месинджър не трябва да се притеснявате за кореспонденция. Публичен ключ, ако е необходимо. Никога не синхронизирайте никакви данни между нормалния и тъмния работен телефон. Винаги бъдете готови да загубите тъмния работен телефон. И със сигурност използвайте само номер, регистриран за случаен най-добре с едно устройство.
Ако имате най-важните данни, криптирани в главата ви, тогава сте в безопасност😉 Това е само мое мнение.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Мисля, че доставчиците на интернет, що се отнася до сигурността на клиентите им, са едни и същи. Никой от тях няма да има проблем да ви предаде на властите, ако смята, че нарушавате закона. Всички те трябва да отговарят на призовки.

Що се отнася до изпращането на съобщения за "обикновения търговец", предполагам, че точно сега бих препоръчал Session. Това е криптиран обмен на съобщения. Можете да настроите автоматично изтриване на старите съобщения. Той насочва съобщенията ви през възли за обслужване в други държави, за да скрие вашето IP. Можете също така да настроите ПИН код или пръстов отпечатък за отваряне на приложението. Не е перфектно, но е прилично.

Харесва ми XMPP с OMEMO или OTR криптиране. Не мисля, че това би било подходящо за средния дилър.
 
Top