• Welcome to the US section of the forum. Remember that posting contacts (jabber, telegram, signal and others) will result in a permanent ban! If you decide to buy or sell something without using escrow and lose money, we can't help you.

Psilocybins NBOMe Ayahuasca Phencyclidine (PCP) Поканете вашия дилър на наркотици да се присъедини към нас!

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Хей, момчета, знаете ли, че ако поканите някого да се присъедини и той го направи, получавате пари. Ако човекът, когото поканите, постигне статут на дилър, получавате много ,пари, мисля 100 долара И процент от ескроу от всички негови сделки. Има и други привилегии и бонуси.
Съединените щати са крайно недостатъчно представени тук. Не съм броил колко дилъри има, но не са достатъчно. Няма депозит ( на много пазари се изисква такъв) таксите са ниски, парите ви са по-сигурни тук, отколкото почти навсякъде по света, може би са по-сигурни тук, отколкото в джоба ви. С дължимата ви дилегентност е по-безопасно да продавате тук. Купувал съм тук наркотици вероятно на стойност 5000 долара и не съм бил измамен нито веднъж, а не знам нищо за дилърите, от които съм купувал. Знам в кой щат е написан обратният адрес и това е всичко. Няма никаква информация, която да се измъква от мен, не знам и грам за дилърите на наркотици. Никой няма да дойде в къщата им в три сутринта. Никой няма да каже нещо глупаво по телефона. Няма да шофира наоколо с наркотици. На полицията не е позволено да отваря пощата, така че ако наркотиците са в пакети с пощенски пратки, полицаите не могат да ги отворят. Те трябва да накарат пощенския инспектор
 

theglunkster

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 22, 2024
Messages
1
Reaction score
2
Points
1
MwKPvTNRpb
GEQXw5ViZO
ZnYoH3BhFc
JeGRx1dgbU
DlX8zKx4PT
VMBQ6IPjhE
OnEmZRz3M2

Звъняхте?? Lol но сериозно idk защо тя реши да раздели снимките ми в горната и долната част на моя коментар.
XO2JAy8p0C
6vLkuiywoZ
T1RDJaIbLx
 

Attachments

  • f59rhUBtTH.jpg
    f59rhUBtTH.jpg
    1.9 MB · Views: 11
  • sCU0Nlz1Ex.jpeg
    sCU0Nlz1Ex.jpeg
    3.4 MB · Views: 12
  • r1oPBNDYV5.jpg
    r1oPBNDYV5.jpg
    729.2 KB · Views: 12

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
КРАЙНО ГРОЗНО! Мога да ги усетя оттук. Прясно окосена окосена трева с котешка урина и конски изпражнения. 😄 ги пусна на пазара. ИМГРеше гъби в продължение на години и дори не мога да ги погледна, без да ми се иска да повърна. Това със сигурност са прекрасни екземпляри. Много хора искат да ги купят
 

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 31, 2024
Messages
72
Reaction score
64
Points
18
Deals
13
Разгледах няколко доставчици на друг пазар и ще тествам един или два продукта. Нещо, което забелязах от 2 други пазара, са проверената история на прегледите на продавачите и статистиката на продажбите, които са изброени и се пренасят от други пазари, на които са продавали или все още продават. Само една мисъл за привличане на опитни продавачи в американския раздел на BB.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Точно така, успях да навия един продавач и мисля, че той ще се впише и ще му хареса тук. Веднага щом всичко се върне при мен, ще го ускоря и ще го превърна в продавач, тъй като той отговаря на изискванията
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
503
Reaction score
236
Points
43
Обожавам групата тук! Имаме нужда от повече хора
 
Top