Има ли лесна формула за метамфетамин, която можем да направим, без да е ефедрин или псевдоефедрин

Phoneix73

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 25, 2022
Messages
19
Reaction score
6
Points
3
Ако има формула, която не съдържа псевдоефедрин и ефедрин, ще започнем производство, има много малко пари за седене
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Може би потърсете в раздела за амфетамини?
 

KILLBILLILITH

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 10, 2022
Messages
1
Reaction score
1
Points
1
EPHEDRINE е стереомолекула и псевдоефедрин №.
След реакция с ефедрин само половината от количеството е наред. втората страна на молекулата можете да поставите на рабишһттр://....
ако си купите ефедрин, платете цената на псевдоефебрина.
не вземайте таблетка като 60 мг псевдо и 500 мг аспирин или .... аз не знам да се разделят правилно.
това е добър опит, но след като знаете ...трябва да бъде силен за вас. ще бъде producteur, готвач, си дилър и consommateur.... трябва да спите някога брат.. но добрата страна : това не е спускане socialy и пари загубени . не е нужно да посетите лошо момче в ъгъла , завърши полицията се страхува ....за купуване, с 30 долара таблетка. 7/8 всеки = 4/5 грама най-добрия начин 80% риковер 3 грама метамфетамин е като 30 грама кокаин..... първата лекон когато го направих беше : въпросът не е дали мислиш, че огънят продължава.... а какво правиш, когато огънят е тук.... през цялото време, когато се готвиш малко вода не далеч и стара тениска във вода за покриване.... късмет и бъдете внимателни
 
Top