Възможно ли е да се синтезира натриев пентобарбитал от таблетки фенобарбитал?

Nstudies

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 2, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Здравейте на всички, аз съм нов в изучаването на барбитуратите и исках да знам дали като се започне от таблетки фенобарбитал е възможно да се синтезира някакъв разтвор на натриев пентобарбитал, всичко, с което разполагам тук в региона, е това съединение, а направата му от нулата е работа, за която в момента не разполагам с подходящо оборудване.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Да, изглежда доста лесно, но кажете ми, защо да си правя труда? И двете са барбитурати и всъщност единствената разлика е 1 функционална група
 

Nstudies

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 2, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Искам да изуча този вид гранулирана модификация, знам, че двете са много сходни, може да е полезно, така че в бъдеще да мога да правя подобни модификации само чрез смяна на хапчетата.

Можете ли да ми кажете как да направя този синтез на компонентите?
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
281
Points
63
Мога да обещая, че ще помогна, тъй като ми се наложи да изучавам подробно барбитуратите и да знам ефектите на някои от тях, които имах възможност да приемам, както с добри, така и с лоши последици (това е индуктор на чернодробни ензими, който кара всички останали лекарства да се метаболизират супер бързо). Изглежда, че тревата е изключение веронал (диетил на С2 на малоновата киселина, от която е направена). Така че трябва да се захванете с химия и да получите 2-заместения диалкил маланат, който ще реагира с карбамид като в YouTube или по-добре, мисля, че ChemPlayer, който можете да намерите на bitchute има видео за тази реакция (той е брилянтен и всичките му видеоклипове могат да ви научат на много химия). Аз имам магията да мога да правя сигма поръчки по доста скромен и чист начин. Малоновият естер Може да не е дирректно достъпен, но със сигурност 2-халогенираните ще бъдат, а приготвянето на това, което ви трябва, е просто лабораторно. Първо се запознайте с химията им, след това потърсете естера в sigma-Aldrich/ Merck и после се свържете с мен. Наздраве!
 
Top