Кетаминови отломки

Davidrobinson

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 16, 2022
Messages
86
Reaction score
18
Points
8
Има ли някой опит с техники за рекристализация на кетамин на прах, след кристализация на hcl.
Трябва да докарам праха до парченца/лепкави кристали, всяка помощ ще бъде оценена.
 

Zarder

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 17, 2022
Messages
39
Reaction score
7
Points
8
Бих използвал етанол или просто обикновена вода и бих я оставил да се изпарява бавно под нагревателна лампа и бавно работещ вентилатор
 

Davidrobinson

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 16, 2022
Messages
86
Reaction score
18
Points
8
Смятате ли, че така ще се получат отломки?
Смятате ли, че трябва да отделя изомера s, за да получа малки кристали отломки/стикове?
 

Zarder

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 17, 2022
Messages
39
Reaction score
7
Points
8
Познавам човек, който получи сантиметрови отломки с рацемични и водни
 

Davidrobinson

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 16, 2022
Messages
86
Reaction score
18
Points
8
An where these 1 inch shards similar to the skinny stick shard crystals which ketamine usaually come like or like meth shards къде са тези 1 инчови парченца, подобни на кльощавите кристали, които кетаминът usaually идва като или като метамфетамин
 

Zarder

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 17, 2022
Messages
39
Reaction score
7
Points
8
Никога не съм виждал късчета кетамин извън тази партида, която той направи. Но беше стъкло като парченца в остри ъгли с форма на ромб
 

Davidrobinson

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 16, 2022
Messages
86
Reaction score
18
Points
8
Или рацемичните все още ще произвеждат този тип форми
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Ако под отломки имате предвид хубави големи и правилни кристали, тогава можете да ги получите чрез бавно охлаждане по време на рекристализацията. Колкото по-бавно и постепенно охлаждате, толкова по-големи стават кристалите.
 

Davidrobinson

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 16, 2022
Messages
86
Reaction score
18
Points
8
Не, имам предвид малките кристалчета като пръчици, които се получават от кетамин
 
View previous replies…

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
От това, което знам, когато кристализирате кетаминов хидрохлорид, винаги получавате кристали, подобни на парчета. Размерът им зависи от скоростта на кристализация. Ако искате малки парченца, трябва да охлаждате бързо, така че да се образуват много малки кристали вместо големи.

Малко встрани от бележката не трябва да се смъркат директно кристали кетамин. При проучвания е установено, че кристалите са по-вредни за носната кухина, отколкото прахът. Ако смъркате, винаги раздробявайте кристалите на прах, преди да ги използвате. При всеки друг метод на приложение така или иначе първо ще разтворите кристалите в нещо (не бихте яли сурови кристали от кетамин например).

Съжалявам, че не можах да бъда по-полезен. Никога не съм се интересувал особено от размера на кристалите, а не от чистотата на продукта. Признавам обаче, че малките парченца изглеждат готино.
 

Davidrobinson

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 16, 2022
Messages
86
Reaction score
18
Points
8
Но можете да получите и малки топчести/зърнести кристали фрим кетамин. Това е, което продължавам да получавам от разтворител
 
Top