• Vítejte v české sekci fóra. Nezapomeňte, že zveřejňování kontaktů (jabber, telegram, signal a další) bude mít za následek trvalý ban! Pokud se rozhodnete něco koupit nebo prodat bez použití escrow a přijdete o peníze, nebudeme vám moci pomoci.

Cocaine Buy Кокаин

aralxd

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Dec 5, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Здравейте,

Ще опитам късмета си тук, преместих се в другия край на страната, така че човекът, от когото редовно вземах, вече го няма.

Почти съм поръчвал от тъмния пазар чрез ARES, но все още съм доста притеснен за доставката по пощата, така че ще опитам тук.
Има ли някой в Моравия? Ако да, можем да поговорим в лично съобщение, благодаря.

Алтернативно, някой има ли опит с поръчване през пазари като ARES, Nemesis, ако трябва да мина по този път?

Благодаря
 

saytam1

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Joined
Dec 4, 2023
Messages
27
Reaction score
12
Points
3
Здравейте Имам доста голям опит с купуването в даркнет. Правя го от време на време от 2012 г. / 2013 г. (когато silkroad беше все още гореща.)
Успеваемостта е около 90%.
В момента мога да препоръчам Bohemia market. Имат прилично възстановяване на сумата, ако стоката не пристигне.
Но най-вече искате да изберете добър търговец, който има опит с доставките. Не гледайте само цената....
Най-добрият е национален, но е доста голям проблем да се намери някой в нашата страна. От време на време се намира някой, но обикновено е за известно време.
 

B33K33P3R

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Joined
Mar 8, 2024
Messages
5
Reaction score
2
Points
3
Какви биха били изводите? Съобщете ми в новините, ако са актуални. Кокаинът, който мога да предложа, е най-доброто, което може да се получи в Чехия, качеството на това, което достига до ЕС. Възможност за организиране на ДД в Моравия.
 
Top