Question Изтичане на пощенски пратки(турция )

bahman

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 9, 2024
Messages
3
Reaction score
1
Points
3
Здравейте, изпратиха ми безплатна проба. Но най-вероятно полицията е открила Искам да знам, ако полицията дойде на адреса ми, какъв е най-добрият отговор, който трябва да им дам Ако някой има опит, моля да ме посъветва.
 

cofita666

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Apr 12, 2024
Messages
37
Reaction score
30
Points
18
Изтрийте цялата информация за неща или криптирани
По принцип унищожете всички доказателства за случая
Как да се получи, че пратката ви е хваната?
 

skanderbeg

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Oct 14, 2022
Messages
59
Reaction score
33
Points
18
Лекарствата в Турция просто не си заслужават по мое мнение. Мой скъп приятел получи 9 години затвор (строг режим) за фкен 80 грама трева... Както и да е, изтрийте всичко, не казвайте нито едно изречение и си потърсете адвокат, ако дойдат.
 

cofita666

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Apr 12, 2024
Messages
37
Reaction score
30
Points
18
Където има кой да поръча пратка на адрес, по принцип всеки може да поръча нещо на някакъв адрес, може би просто е допусната грешка да се постави това име адрес на пакета, кой знае и т.н,
Адвокат винаги
 

armanimani

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 11, 2024
Messages
82
Reaction score
49
Points
18
Никога не признавайте нищо и отричайте всичко, никой не може да докаже, че сте го поръчали, докато няма чисти доказателства, че сте имали досег с какъвто и да е вид наркотици, ако смятате, че ви дебнат, никога не разполагайте с нищо, не поръчвайте вече неща на адреса, на който живеете, използвайте фалшиво име. Като цяло никога повече не използвайте истинската си информация и никога не разполагайте с вещества в количество, от което не можете да се отървете бързо. Ще ви посъветвам никога да не носите наркотици със себе си и никога да не се разхождате навън с каквото и да било по себе си. Вие вече знаете всичко това, това е здравият разум, но ако те наистина се занимават с този случай, в който поръчвате неща, те ще го следят 24 часа в денонощието, така че всяка малка грешка, която правите с това, че имате гадости със себе си, може да бъде по-близък случай. Но най-вероятно няма да вникнат толкова дълбоко в него, защото не е било голямо количество, само ще си отворят очите и ще чакат за още и за по-големи количества поръчки. В заключение никога не използвайте истинското си име, адреса си на живеене и като цяло, както казах, истинската си информация. Останете в безопасност
 
Top