Легитимни предприятия за подпомагане на производството на амфетамин

chemden

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 29, 2022
Messages
18
Reaction score
1
Points
3
Искам да започна да произвеждам амфетамин и основният ми проблем е логистиката. За да се справя с този проблем, планирам да стартирам химическа компания. Това ще ми позволи да закупя прекурсорите и оборудването, необходими за синтеза на амфетамин. Друг начин, по който възнамерявам да използвам тази компания, е да прикривам действителния производствен процес.

Тези от вас, които вече използват законна фирма за тази цел, моля да споделят съвети как да го направя правилно, както и идеи за вещества, които мога да произвеждам.
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
435
Reaction score
659
Points
93
Готов съм да ви консултирам в лични съобщения
 

GraceandAdam

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 10, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Ще се радвам да ми изпратите съобщение, ако е възможно!
 

greenplace

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 9, 2022
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
независимо дали искате да отворите лаборатория за производство на метамфетамин, кокаин, ферма за трева и т.н., по принцип ви е необходим етаж, за предпочитане под земята, който трябва да се изгради от доверени зидари, така че етажът да не бъде регистриран.
Също така трябва да помислите как да вкарвате и изкарвате служителите, така че другите служители да не са подозрителни.
Погрижете се и за това как да внасяте доставките. друго нещо е сигурността, поставете камери за видеонаблюдение и винаги ги дръжте офлайн, използвайте заглушители и електромагнитни смутители, като вътре изолирате от вълните, за да не се нарушава сигналът дори навън.
Електричеството ще бъде друг ваш проблем и трябва да се приспособите съответно към това, което искате да произвеждате... лабораторията за метамфетамин няма същото потребление като оранжерията за трева
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93

Все още сте тук? с удоволствие ще обсъдим в DMs
 

Gerald Cotten

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 16, 2022
Messages
32
Reaction score
30
Points
18
Звучи като история за разбиване на лошия хаха

Това със сигурност е тооооп notch. но имам чувството, че може да се осъществи по-лесно от това.

@chemden Не се колебайте да се свържете с мен чрез DM, тъй като това е много интересна тема и за мен.

Но има много начини да се използва точно същото оборудване, което се използва в производството на амф. като в 100% законни компании, без да се предизвикват никакви подозрения и без изобщо да се преструвате на "търговия с химически продукти".
 

ElementalEnigma

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 8, 2023
Messages
20
Reaction score
9
Points
3
Здравейте Със сигурност се интересувам от някои идеи DM me
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
244
Points
43
Фирмите за доставка на химикали са строго регулирани и наблюдавани, опасността идва не само от НО, но и от легалната конкуренция, която обича да елиминира новодошлите, като ги издава.

По-разумно е да се създаде компания в сродна област, като почистващите препарати например, това дава легитимация за почти всичко необходимо без нито един от гореспоменатите проблеми.

Успех!
 

K1tty

Vacation
Resident
Joined
Oct 4, 2023
Messages
25
Reaction score
24
Points
18
Със сигурност има смисъл да не се настройвате за задаване на твърде много въпроси
 

nulltheunknown23

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 11, 2022
Messages
22
Reaction score
6
Points
3
Здравейте, мога да ви посъветвам и да ви помогна в областта на dms
 

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
201
Reaction score
65
Points
28
Публикувано е отдавна, но реших да нахвърлям някои мисли и да видя какво мислят другите.

Почти съм сигурен, че Китай ще изпрати каквото искате, както искате и най-важното, с какъвто етикет искате.

Та да речем, че поръчваш много прекурсори... търсиш местния бизнес или големите наблизо, а може би единият е голям машиностроителен заводһттр://....можеш да ги накараш да етикетират продукта като някаква индустриална смазка. Може би разберете какво всъщност използва мястото или какво се използва в реалния живот и ги помолете да етикетират химикала като такъв.

Същото може да се направи и с други реактиви. Натриевият хидроксид сега е натриев карбонат, за печене.

Мурската/всякаква киселина сега е концентриран оцет за почистване.

Може би управлявате някакъв вид бизнес за внос и износ, нещо, което няма конкретна категория и ще поръчва каквото е "изгодно".

Оборудване idk, това е друг въпрос, който може би просто трябва да се реши на този пазар, или може би може да се намерят свързани артикули, като оборудване за преработка на мляко или оборудване за пивоварство и да се адаптират.
 
Top