По-малко ефикасен?

Macondor

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
42
Reaction score
8
Points
8
Hi, i read a lot of people claiming that the reactions with NaBH4 whas lees potent meth, this happen to MDMA synth? Прочетох, че може би да...
Или най-слабият продукт започва от използването на глицидати?
Ако е така... Защо се случва това?
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Всички маршрути имат профил на примеси, но теоретично погледнато, ако се изолират достатъчно добре, не би трябвало да има разлика в крайна сметка, вторичният амин си е вторичен амин.
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Теоретично и емпирично, ако имате точно изолирана молекула, няма разлика, всички тези "проблеми" са свързани само с разделянето на изомерите, но молекулата си е молекула, независимо откъде идва, това е доказуем факт.
 

bblanco

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 14, 2023
Messages
94
Reaction score
41
Points
28
Искате да кажете, че високият е много по-кратък, както може да се очаква? чух такива коментари, които също текат
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Мисля, че няма да участвам в такъв вид дискусии е очевидно нещо и загуба на време винаги се случват такива неща навсякъде с всякакви хора с всякакви продукти.
Това е като когато произведеш партида, някой я вземе и каже, че не е толкова силна, колкото винаги, а ти му дадеш същата партида на следващия ден и той уау, тази е невероятна!
Ефектите и силата са свързани с енантиомерите и примесите, но и с положението на тялото ви, така или иначе това е невъзможна дискусия, която винаги е съществувала и винаги ще съществува.
 

bblanco

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 14, 2023
Messages
94
Reaction score
41
Points
28
аз не заемам никаква позиция или каквото и да е... аз бутам кокаин повече от 20 години... не ми разказвайте за субекти и техните преживявания и мнения за една и съща партида в продължение на седмици...
просто, че повече от един спомена, че се чувства като че ли отнема много по-малко време, изпитвайки високото... не мога да взема заключения само споменаване... също така не е закупен от мен...
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Не отговарях директно на вашия пост, а говорех за общата дискусия, съжалявам за недоразумението
 

bblanco

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 14, 2023
Messages
94
Reaction score
41
Points
28
Без притеснения, сър 🫡 всичко е наред
 

Macondor

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
42
Reaction score
8
Points
8
кажете ми, че глицидатните пътища правят "дебалансиране" в съотношението на изомерите и правят по-"слаба" молекула. имам MDMA, който трябва да приемам 200 mg и ми трябва повече а друг със 100 mg и плувам
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Правя МДМА от глицидат и неговата по-силна, която никога не съм имал. Предполагам, че е по-скоро въпрос на маршрут или реактиви, отколкото на глицидат.
 

AKWA

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 19, 2022
Messages
17
Reaction score
9
Points
3
От вашия опит, по какви пътища л и реагенти се получава продукт с толкова желани ефекти? Също така провеждате ли разделяне на изомери на крайния си продукт
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Правя само енантиомерна разделителна способност в Мет, MDMA по мое мнение е по-добре рацемичен, но това зависи от личните предпочитания на всеки човек.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,022
Points
93
Съществуват сведения, че използването на естествен пиперонал дава най-добър ефект от синтетичния. Но няма теоретично обяснение. Това е допълнителна област за изследване. Може би по-лошото качество на синтетичния (разграждане на диоксилната група до метоксилна), а може би нещо друго
 

Macondor

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
42
Reaction score
8
Points
8
Да, несинтетични? от окисление на пиперин с озон имат отличен пиперонал със сигурност
 
Top