Лиздексамфетамин

amyexplores

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 7, 2023
Messages
1
Reaction score
2
Points
1
Здравейте! Искам да знам дали има начин да си направя сам лиздексамфетамин, трябва да го вземам всеки ден, а цените са смешни и понякога продуктът дори не е наличен... Някой може ли да ми помогне с това?
Благодаря предварително!!
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
663
Points
93
Лиздекс амфетаминът в организма се метаболизира в амфетамин. По-лесно е веднага да синтезирате амфетамин и да го използвате за медицински цели.
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Вие се позовавате на лиздекс амфетаминдемезилат, Елванс. Това е просто D-амфетамин, осолен с мезилат и комбиниран с аминокиселина за удължаване на освобождаването. lisDEXAMPHETAMINEdimesylate. Всичко в това име на молекула без главни букви се разцепва от ензими в кръвния поток и остава чистият наркотик - декстроамфетамин.
 

edy's

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 1, 2023
Messages
63
Reaction score
45
Points
18
Да, човек!! Аз съм в същата shit.its просто шибана crimminal какво те оставят да плащат за това shit.im от nl и плащат шибана пари за моята застраховка и хапчетата Elevance, че трябва да не се плащат.onley част от някаква компания за изплащане, но все още те струват fortune.just за xtra амин група на Dex.
Не мога да издържам на лекарствата си по този начин и съм принуден да проявявам творчество.това е най-голямата част от причината да започна да си ги правя сам.и разбира се, хобито в това .но да, ненормално е това, което взимат за дексамфетамин със забавено усвояване.какво очакват хората да правят, след като получават такива сметки и някакъв недостиг? Трябва да си глупав, за да не се опиташ поне да се спасиш от бедността👍Това, което правят, си е чиста практика на мафията, и то на законно основание.Кой е престъпникът в това.Аз съм с теб докрай.По дяволите, мислех, че съм единственият тук с толкова голям проблем.
 
Top