• Vitajte v slovenskej časti fóra. Pamätajte, že publikácia kontaktov (Jabber, Telegram, Signal a ďalšie) spôsobí trvalý zákaz! Ak sa rozhodnete kupovať alebo predávať bez použitia väzby a strate peniaze, nebudeme vám môcť pomôcť.

Event Проучване на местния пазар на лекарства - Помощ

BennyBlanco

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Jul 12, 2022
Messages
21
Reaction score
8
Points
3
Zdravim chcel som prispiet do komunity ze by som napisal nieco malo o Slovensku a o tom ako to tu funguje. Potreboval by som vsak pomoc s niektorymi otazkami.
Ak niekto vie poradit pomoct budem rad.

2.1 Изготвяне на списък с местни онлайн продавачи и трафик на техните уебсайтове

2.2 Популярни пазари във вашата страна и анализ на техните сайтове/трафик:

4.изчерпателен списък на тематични и близки до тематиката уебсайтове/телеграмни групи или канали/общности в Discord, или други социални мрежи, обхващащи новини, свързани с употребата на наркотици и бизнеса с наркотици във вашата страна
 

Ladas

Don't buy from me
Member
Joined
Dec 28, 2023
Messages
7
Reaction score
0
Points
3
Здравейте, бихте ли ни посъветвали как да направим това
 

BennyBlanco

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Jul 12, 2022
Messages
21
Reaction score
8
Points
3
Как се прави това ? Какво имате предвид?
 

Ladas

Don't buy from me
Member
Joined
Dec 28, 2023
Messages
7
Reaction score
0
Points
3
Как да закупите
 

BennyBlanco

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Jul 12, 2022
Messages
21
Reaction score
8
Points
3
Не разбирам защо задавате този въпрос тук, тъй като това е въпрос, който е напълно извън обхвата на тази публикация. Но аз ви отговорих в частно съобщение.
 

filipian67

Don't buy from me
Resident
Language
🇸🇰
Joined
Sep 19, 2023
Messages
24
Reaction score
7
Points
3
Ако искате да бъдете анализатор за bbg, трябва да знаете нещо за това, а не просто да се регистрирате и след това да ни накарате да го направим вместо вас ....
 

BennyBlanco

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Jul 12, 2022
Messages
21
Reaction score
8
Points
3
Тайните на химията. И аз не мога да попитам?
 

filipian67

Don't buy from me
Resident
Language
🇸🇰
Joined
Sep 19, 2023
Messages
24
Reaction score
7
Points
3
Когато кандидатствате за работа, питате ли и другите хора как трябва да я свършите ?

Знаете ли нещо друго освен обиди ?

P.S. И вашата сериозност също може да бъде обсъдена.... Първо ми пишеш, че искаш нещо, а после се правиш на умрял бъгһттр://....
 

BennyBlanco

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Jul 12, 2022
Messages
21
Reaction score
8
Points
3
Очевидно не го разбирате, затова ще се опитам да ви го обясня. Това не е работа, за да направите нещо за тази общност. Никой на света не знае всичко, така че е нормално и естествено да попитате дали някой може да помогне. Аз не можах съвсем да обработя 3 въпроса, защото не знам за всички словашки сайтове и т.н., а зададох само 3 въпроса, така че не исках някой да прави всичко вместо мен. смисълът беше, че който иска да помогне, нека помогне, който не иска да помогне, нека не помага. В други "национални" групи можете да попаднете на напълно сходни въпроси, изградени точно според тази "Анкета". Няма никакво съмнение в моята сериозност. Както и да е, със сигурност не искам да споря тук, защото е неудобно и несериозно и ви се извинявам за прекалената си реакция, признавам. Но ако имате проблем или все пак искате да ми кажете нещо, моля, напишете ми лично съобщение.
 
Top