• Welcome to the US section of the forum. Remember that posting contacts (jabber, telegram, signal and others) will result in a permanent ban! If you decide to buy or sell something without using escrow and lose money, we can't help you.

Търсите доставчик на MDMA или LSD в Америка

justalooker

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 10, 2024
Messages
9
Reaction score
3
Points
3
Търся доставчик на MDMA или LSD, който може да изпрати до Америка Търся само малка сума на стойност 50 USD
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Тук няма нито един на пазара, а? Изглежда, че дори и да нямаше продавач от САЩ, някой щеше да ви изпрати
 

justalooker

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 10, 2024
Messages
9
Reaction score
3
Points
3
Повечето продавачи са в Европа или продават само или предимно за нея, така че е някак трудно, особено след като се опитвам да изпробвам само малка сума пари (50 USD), за да проверя дали е истинска 😭
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Чувал съм, че това е така. Вероятно има добра бизнес възможност за някой, който може да вкара качествен MDMA в Щатите и да го препродава. Бих искал да знам дали ще намерите някой, който наистина разполага с качествен продукт. ЛСД обаче не е моето нещо
 

anonymous 777

Don't buy from me
Member
Joined
Mar 28, 2024
Messages
3
Reaction score
10
Points
3
Thuggaking54XX има страхотен lsd и неговата евтина и той вече е тук, в америка. Горещо го препоръчвам на всеки в САЩ. Изпратете му съобщение
 

Caleb

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 28, 2023
Messages
27
Reaction score
27
Points
18
Уанни опита бонбонен флип? все пак трябва да започне с лсд,
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Имам доста голяма част от мдма на Thuggaking54xx 's. Това е добър продукт на справедлива цена. 100 mg е доза за повечето хора. 250mg е силна доза. Вероятно е малко повече за повечето хора
E4dHBly1Np
 

Limpbizcat

Don't buy from me
New Member
Joined
May 14, 2024
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Здравейте, нов съм в този сайт, но не и в пазарите, а сега и в забележките. Имам нужда от помощ за ориентиране и намиране на продавачите. Търся FXE, но се занимавам и с много вещества.
 

rosechem

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Mar 18, 2024
Messages
100
Reaction score
18
Points
18
Deals
2
Здравейте, можем да предоставим прекурсори на някои продукти, а не синтетични продукти. Ако проявявате интерес, изпратете ми съобщение.
 

2-79-790125

Don't buy from me
Member
Joined
May 26, 2024
Messages
82
Reaction score
21
Points
8
Jessejames е легитимен доставчик на MDMA, базиран в САЩ. Приемайте нормалните дози на Шулгин от неговите неща 120 - 160 mg.
 
Top