Looking for a vendor ТЪРСЯ ДОСТАВЧИК НА НАСИПНИ ТОВАРИ ЗА АВСТРАЛИЯ (ГОЛЕМИ ПАРИ)

SyndicateAU

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 6, 2024
Messages
18
Reaction score
10
Points
3
Здравейте на всички, в момента имаме някои проблеми с настоящия ни доставчик, главно по отношение на качеството на продуктите и количествата, които в момента преминават през вратите ни. Смятаме, че организацията ни в момента е твърде голяма, за да се справя с настоящите проблеми, пред които сме изправени. Поради тази причина в момента търсим потенциални нови доставчици, които искат да изградят дългосрочни бизнес отношения с нас.

В момента търсим:

- кокаин
- метамфетамин
- MDMA
- кетамин

Ние сме една от най-ангажираните, известни и най-големи организации в Австралия с голямо влияние върху търговията с наркотици тук.
Имаме голям контрол върху продажбата, разпространението и движението на всичко в големи количества в страната. Също така имаме контрол и съюзи с няколко други престъпни фамилии и организации в Австралия, включително и с няколко от най-големите даркнет онлайн продавачи в АС.

Можем цял ден да говорим за това колко голяма власт и контрол имаме тук, в Австралия, а можем да говорим и за безбройния брой ресурси и връзки, с които разполагаме, но не сме тук за това. Тук сме, за да ви предложим възможността да спечелите милиони долари в рамките на кратък период от време.
Нашата изключително сложна и голяма мрежа и организация + постоянен поток от големи пратки с висококачествен продукт = милиони и милиони долари лесно. С тази възможност могат да се спечелят невъобразимо много пари, тези, които са умни, ще могат да видят това, а тези, които са простодушни, няма да могат.

Търсим съмишленици, които споделят същата дългосрочна визия като нас и са в състояние да отговорят на нашите изисквания.
Не търсим еднократни сделки, имаме нужда от доставчик, който е готов да работи и да прави компромиси с нас в дългосрочен план.
Вярваме, че повече пари могат да се спечелят в дългосрочен план, затова искаме да изградим трайно братство и партньорство.
Също така не търсим хора, които нямат опит с транспортирането до Австралия или просто искат да експериментират с малките си методи за доставка. Това е възможност за тези, които имат опит, а не за тези, които тепърва започват.

Нашата организация е от много старата школа, но това не означава, че сме глупави. Измамници, губещи време и хора, които не са способни да изпълняват тази роля, моля, избягвайте да се свързвате с нас.
 

rosechem

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Mar 18, 2024
Messages
100
Reaction score
18
Points
18
Deals
2
Поздрави! Предоставяме прекурсори, не предоставяме синтетични продукти. Ако имате някакви нужди, моля, не се колебайте да се свържете с мен. Продаваме продукти (BDO, йодни топчета, хипокиселина...) основно в Австралия
 

SyndicateAU

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 6, 2024
Messages
18
Reaction score
10
Points
3
Здравейте, колега,
Благодарим ви за отговора, но в момента търсим само доставки на готови продукти. Ако това се промени, вие ще бъдете първото лице, с което ще се свържем.

Наздраве.
 

BioHackers

BioHackers
Language
🇺🇸
Joined
Oct 20, 2023
Messages
45
Reaction score
118
Points
33
Deals
126
Можем да ви доставим легален аналог на кетамин във всякакви количества с гарантирана доставка. Единствено ескплоатация
 

darkleo

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 13, 2024
Messages
11
Reaction score
5
Points
3
Безопасна доставка в насипно състояние до САЩ,
 

Mona857

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 2, 2023
Messages
39
Reaction score
15
Points
8
Deals
1
Аз съм доставчик на прекурсори от Китай и очаквам с нетърпение да си сътруднича с вас в бъдеще.
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Мога да ви помогна
с К и може би с кокса, но метаните, които вашите митничари са направили, го правят изключително трудно. Има техен метод за безопасно изпращане до вас, но той е скъп и не знам дали бихме могли да го направим в мащабите, за които говорите. За да се опитаме да го направим, ще е необходим известен капитал. Имате ли в момента използваеми канали до вас? Ако е така, мога да изпратя целия Пруст, който бихте искали, по пътя към вас.
 

SyndicateAU

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 6, 2024
Messages
18
Reaction score
10
Points
3
Здравей, братко, нека поговорим насаме.
 

bombySk

Don't buy from me
Resident
Language
🇸🇰
Joined
Mar 2, 2024
Messages
7
Reaction score
8
Points
3
Deals
1
О Свържете се с мен на частно. Мога да ви помогна с това
 

SyndicateAU

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 6, 2024
Messages
18
Reaction score
10
Points
3
Все още търсите. Много хора ми изпратиха съобщения, но засега изглежда, че никой не е способен да се справи с тази работа.
 

ausone02

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 14, 2022
Messages
5
Reaction score
4
Points
3
Черно и златно ?
 

SyndicateAU

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 6, 2024
Messages
18
Reaction score
10
Points
3
Отворени за това, както и за това. Изстреляйте ми съобщение, приятелю.

Наздраве.
 

SyndicateAU

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 6, 2024
Messages
18
Reaction score
10
Points
3
Някой е заел позиция като доставчик за Мет. Все още търся всичко останало.
 

ausone02

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 14, 2022
Messages
5
Reaction score
4
Points
3
Дали е добър, това, което се е получило, е глупост ...
Как може да се започне от теб

Аз съм в района на Бризбейн
 

locco2024

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 16, 2024
Messages
4
Reaction score
1
Points
1
Здравейте, австралия, свържете се с мен и можем да поговорим мисля, че може да е добре за нас, а и за вас. Знам, че австралия и нова зеландия са добри пазари за лед особено, нали?
 

locco2024

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 16, 2024
Messages
4
Reaction score
1
Points
1
Ако все още се интересувате, ние сме в състояние да доставим лед всяко количество плс изпратете ми pm за подробности
 

bombySk

Don't buy from me
Resident
Language
🇸🇰
Joined
Mar 2, 2024
Messages
7
Reaction score
8
Points
3
Deals
1
ОД Подозирам, че са физкултурници, имах дълги преговори с тях и никой никъде не... заблуди
 

SyndicateAU

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 6, 2024
Messages
18
Reaction score
10
Points
3
След месеци и месеци разговори с много потенциални доставчици и производители, досега успях да установя връзка само с един-единствен доставчик, и то за метамфетамин.
Изненадващо след всичкото това време нашата организация все още търси някой, който да ни доставя директно кокаин, MDMA и кетамин. Първоначално си мислехме, че с количеството хора, които ни изпращат съобщения и се свързват с нас, със сигурност ще намерим много бързо подходящ заместител на настоящия ни доставчик, но изглежда това не е така.

Досега 90 % от хората, които се свързаха с нас, в крайна сметка загубиха времето ни. Имаше глупави опити да се опитат да ни измамят, имаше опити да ни принудят да се занимаваме с ЦЕЛИЯ транспортен процес от началото до края, включително да използваме нашите маршрути и вътрешни лица и нашите методи на транспортиране, и още други опити просто да ни губят времето и многократни провали в действията по обещания и искания. Хората твърдяха, че са в състояние да ни доставят ххх KG продукти месечно, но се мъчеха да произведат един или два KG в рамките на една седмица предизвестие. Хората твърдяха, че могат успешно да транспортират продукта до Австралия, но никога преди не са изпращали в Австралия. Хората твърдяха това и онова, но не успяваха да изпълнят твърденията си, а понякога дори напълно изчезваха. Това е детинско поведение и определено не е типът хора, с които бихме искали да правим бизнес така или иначе.

Както заявих в първия си изобщо пост, това е огромна възможност, която се представя тук, и тя е свързана с потенциала да се направят милиони долари за кратък период от време. Нашите операции тук, в Австралия, ни позволяват буквално да продаваме и разпространяваме 20-30 KG само MDMA месечно, а един човек от този форум твърди, че е в състояние да се справи с тези количества, но му отне 2 месеца, за да ни транспортира KG MDMA. Как се предполага, че някой може да работи по този начин и да печели пари?

Ще го кажа още веднъж и това ще бъде и последният път, когато го казвам. Това е възможност за промяна на живота за тези, които са способни да изпълняват тази роля, нищо по-малко. Всичко, от което се нуждаем, са редовни доставки на висококачествен продукт, повече от приличен транспорт, прилична комуникация и желание за работа и компромис с нашата организация, ако успеете да се справите, мога да ви обещая, че ще работим заедно в хармония за много дълго време. Ако не отговаряте на тези очаквания или не можете да се справите с тези изисквания, горещо ви съветвам да избягвате да ни изпращате съобщения, за да не губите времето и на двама ни. Ние не разполагаме с толкова много свободно време, за да седим тук и да пишем напред-назад само за да не стигнем до никъде. В 80% от случаите виждаме направо покрай глупостите, което е една от многото причини да сме една от най-големите организации в Австралия, така че не си правете труда да ни губите времето.

Както и да е, тирадата ми свърши. Все още търсим постоянни доставки на кокаин, MDMA и кетамин. Възможно е да сме отворени и за други продукти.
 
Top