Question търся хора в дания, швеция или германия

tegritycantbebought

Don't buy from me
Resident
Joined
May 9, 2023
Messages
13
Reaction score
16
Points
3
търся партньор/наставник/учител в областта на производството на амфетамин. в дания би било за предпочитане, тъй като аз съм базиран в дания. очаквам с нетърпение да се срещна с всеки, който споделя моето виждане за въвеждане на добър амфетамин в скандинавия
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Със сигурност няма да намерите нито един надежден източник, с който да се срещнете лично :D Дори и някой да иска да го направи, не го правете! Това е безплатният ви вход в затвора, пич
 

tegritycantbebought

Don't buy from me
Resident
Joined
May 9, 2023
Messages
13
Reaction score
16
Points
3
Опитах се да се присъединя към групата, но безуспешно, виждам, че сте един от членовете на персонала, все пак бихте могли да ми помогнете да вляза ?
 

Heineken

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 8, 2023
Messages
111
Reaction score
55
Points
28
никой не ти показва как се прави zD ако някой знае как се прави, няма нужда да показва на някого как се прави xD е бизнес xD
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Има хора на форума, които с удоволствие обясняват нещата на начинаещите :) Но на живо? Кмон, пич :D
 

Heineken

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 8, 2023
Messages
111
Reaction score
55
Points
28
Хората, които те това е нормална работа xD 8h go to home xD
 

Lesternixon

Don't buy from me
Member
Joined
Feb 19, 2023
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
не може да бъде закупен никой няма да ви научи как да направите зД. Ако някой е опитен в нещо, не е необходимо да учи някой друг как да го прави.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Целта на този форум е да обучава новодошлите, така че не бих подкрепил твърдението ви :)
 

Constantylious777

See my products
Seller
Language
🇵🇱
Joined
Nov 2, 2021
Messages
70
Reaction score
113
Points
33
Deals
53
Не ви обиждам или нещо подобно, но :
-хората, които са достатъчно квалифицирани, са го научили от нелегална дейност и никой сериозен няма да се срещне с вас, защото ако са/са били активни в дейността по производство на наркотици, ще се страхуват да не бъдат провокирани/изгорени
-този форум учи на много, но той се финансира от хора като ХАЙЗЕНБЕРГ,Г.ПАТТОН и т.н. - хора със страст и не мисля, че някой от тях ще рискува да се срещне с теб, защото са твърде големи фигури и мисля, че ЛЕ се е опитвал десетки пъти да провокира. Аз също получавам много предложения да преподавам/разговарям/срещам се с хора за пари и да ги обучавам, защото се занимавам с химия всеки ден, но ПОВЕЧЕТО (не искам да ви обиждам) са опити на ЛЕ да ме примамят и обвинят.

Успех btw и наздраве!
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Хората трябва да започнат да разбират, че не е необходимо да се срещат, на първо място за това имаме тъмната мрежа :)

. Виждам това много често при начинаещите, те често са готови за това, но не се замислят за рисковете дори веднъж.
 

Constantylious777

See my products
Seller
Language
🇵🇱
Joined
Nov 2, 2021
Messages
70
Reaction score
113
Points
33
Deals
53
''Виждам това много често при начинаещите, те често са готови за това, но не се замислят за рисковете дори веднъж''.

Да, те си мислят, че това е шибана видео игра LOL
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Хаха :D

Всъщност го разбирам, звучи като късметлийски изстрел да те покани един от най-големите тайни готвачи от твоята страна или каквото и да кажат полицаите, за да те провокират да се срещнеш с тях. Те го правят да звучи като шанс, който се случва веднъж в живота..

Но да, ето че има... един шанс в живота и за затвора :D :D
 

tegritycantbebought

Don't buy from me
Resident
Joined
May 9, 2023
Messages
13
Reaction score
16
Points
3
разбирам, че няма да намеря някой, чийто бизнес вече се развива чудесно и просто да вземе някой случаен човек (мен) и да го научи да приготвя кренвирши lmao, по-скоро се надявах да намеря някой, който е извън играта и иска да помогне, или някой нов за всички тези глупости като мен, който също да помогне. Не знам защо хората предполагат, че търся някакъв амфетаминов ангел, който да се спусне и да ме благослови с готварски умения. аз съм в ранния етап на обучението си и на практика съм гъба, която попива всички знания, които мога да получа. добре изглеждащ уебсайт. оценявам го, голям човек
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Хей, човече :). Сигурен съм, че в съвета има много хора, които са пенсионирани химици или дори все още работят и са готови да помогнат!

Що се отнася до амфетамините, аз мога да помогна, а има и много други, които са готови да помогнат безплатно!
Всичко това по цифров и сигурен начин :)

Скоро ще отворя сесийна чат стая, където хората ще могат да задават въпроси и да получават готварска подкрепа в реално време, безплатно!

Тук имам и група на общността, в която можете да задавате безплатно всички въпроси, които имате.

Що се отнася до мен, всичките ми знания за тайната химия са от този форум и експертите тук! Те ми помогнаха да създам лабораторията си, а след това и да я управлявам - помагаха ми от първия до последния момент! И всичко това безплатно :)

Просто оставете тази нецифрова част от уравнението си и ще бъдете в безопасност на 100%.
 

wael gano

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
103
Reaction score
40
Points
28
Всичко това е лесно и е достъпно във форума. Важното е първо да намерите реактивите във вашата страна и да ги закупите
 
Top