LSD и секс

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,648
Solutions
2
Reaction score
1,742
Points
113
Deals
666
ЛСД е едно от най-изучаваните и най-популярните психеделични вещества. Киселинният трип е по-управляем, но понякога е непредсказуем, както в случая с други психеделици.

ОБЩА ИНФОРМАЦИЯ

Ефектът на ЛСД се характеризира с умерено стимулиращо действие, променено състояние на съзнанието, както и с промяна във възприятията. Преобладаващата част от потребителите описват усещанията по време на секс под въздействието на ЛСД като нещо необичайно. Мнозина твърдят, че са усещали случващото се "от името на партньора." Според други всички околни обекти са били изпълнени с любов и са "участвали" в процеса. Други пък виждали и усещали партньора по съвсем различен начин. Как ще се почувствате вие? Нито аз, нито някой друг ще може да ви даде точен отговор на този въпрос.

ПРЕПОРЪКИ

Определено трябва да опитате ЛСД, преди да се готвите да опитате секс, опиянени от това вещество. Ако за другите ПАВ това е по-скоро препоръчително, то за ЛСД, както и за всички останали психеделици, това условие е задължително. Точно как да следвате настройката и настройването.


Методи на употреба

Като се има предвид, че LSD почти винаги се намира на пазара под формата на марки - единственият наличен начин за употреба ще бъде да поставите марката сублингвално за 10 минути.

Дозировка

Добър избор за първото сексуално преживяване ще бъде 100-150 μg. Дори и да имате опит, не приемайте увеличени дози ЛСД за хемсекс - състоянието ви няма да е подходящо за сексуална интимност или ще доведе до негативен опит, който ще се отрази отрицателно на сексуалния ви живот в бъдеще.

Време на провеждане

ЛСД ще започне да се проявява след 40-60 минути. Ако е планирано сексуално пътуване, то след 20-30 минути си струва да започнете предварителни ласки, които плавно да преминат в секс - по този начин ще зададете посоката на пътуването с вътрешното си състояние. След края на сексуалното общуване можете да споделите впечатленията си един с друг, да поговорите на тази тема и първото приятно впечатление ще ви настрои за повторен секс. Ще разполагате с 5-8 часа, за да направите това преживяване незабравимо. Друг вариант, но по правило по-спонтанен - секс при спад на действието. Той също е съвсем допустим и може да се превърне в доста приятно преживяване.

Комбинации

Candy Flip е класическа комбинация от LSD и MDMA. Не е най-добрата комбинация специално за секс, но противопоказания няма, ако имате положителен опит и с двете вещества. Задължително условие: първо се използва LSD, и то само след 2-4 часа MDMA. В никакъв случай не е обратното.

Избягвайте комбинации с други психоактивни вещества, включително марихуана - психеделичният ефект може да се засили многократно и да доведе до лош трип.

ОПАСНОСТ

Основната опасност при действието на ЛСД е тръгване към групата трип. Това може да доведе не само до разваляне на химиосекса, но и да увреди сексуалния ви живот и психиката като цяло. Психологическите травми и негативните преживявания лесно се регистрират при променено състояние на съзнанието, но предвид сексуалната ориентация на трипа - най-вероятно в случай на фиксиране на мислите по време на трипа, тази сфера ще се отрази повече от другите.

ЗАКЛЮЧЕНИЕ

Сред всички психеделични средства ЛСД е едно от най-подходящите за хемисекс. Основното е да се спазват прости правила и да не се стремите към високи дози и прекомерно увеличаване на психеделичния компонент. Емоциите, които ще изпитате, могат да бъдат непредсказуеми и това е характерно за всяко пътуване. Препоръчвам на всички да помислят няколко пъти, преди да практикуват такива неща.
 
Last edited by a moderator:

diogenes

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 27, 2021
Messages
183
Reaction score
97
Points
28
Мога да гарантирам за това описание. Веднъж правих секс във фазата на прииждане на ЛСД и това беше странно, но уникално преживяване. Въпреки това се борех с поддържането на ерекцията, но тъй като бях научил това от предишен опит, използвах умерена доза тадалафил около 2-3 часа преди секс. Дори и по този начин това беше само въображаемо, преди да се появи пълен ефект, който каза, че оргазмът е много уникален, продължителен, някак си `Аз бях оргазмът`, а не се случи с мен. По време на първия ми опит с ЛСД (около 70-80 мкг) успях да правя секс няколко пъти, но се борех с ерекцията, дори и така беше приятно и нямаше проблем с оргазма. Серотонинът често обърква либидото и/или може да предизвика аноргазмия (сравнително чест страничен ефект на SSRI, например), а основният ефект на LSD`s се дължи на серотониновия рецептор (5HT2A).

Веднъж с един мой приятел прочетохме доклад на една жена от 60-те години може би (не помня точно) и моят приятел все още споменава това от време на време, толкова беше очарован от него. Жената правела секс по време на пълен киселинен трип и точно преди кулминацията (била се изправила, седнала върху приятеля си) вдишала пробивна доза NN DMT. Тя го описва като `ядрени експлозии` на оргазъм, продължаващи цяла вечност. Добавила обаче, че мъж никога не би могъл да направи това, тъй като била "извън себе си" в продължение на минути и няма как мъжът да поддържа ерекция по време на такъв епизод.
 

chinacat

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 8, 2022
Messages
20
Reaction score
6
Points
3
Това е изпълнимо. lol. Срещах се с жена на всякакви наркотици, която трябваше да задържам с всички сили всеки път, когато правехме секс. Кълна се, че ако не я задържах, накрая тя се издърпваше на улицата, а аз си казвах къде отиде?

Btw не е добра идея да държиш някого на ДМТ, освен ако може да навреди на себе си или на другите.
 
Last edited:

Peacefull

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 4, 2022
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Изглежда като нещо, което определено трябва да опитам. Но дали наистина е толкова безопасно? Имам предвид дали няма да навредя на партньора си?
 

Paracelsus

Addictionist
Joined
Nov 23, 2021
Messages
218
Reaction score
224
Points
43
Ако вие и вашият партньор имате опит с това вещество, спазвате дозировките, доверявате се и се грижите един за друг - не би трябвало да се случи нищо лошо. Но си струва да започнете с малки дози и да създадете подходяща атмосфера.
 

Bimbone

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 4, 2022
Messages
8
Reaction score
3
Points
3
Никога не бих си помислил, че е възможно да разнообразиш сексуалния си живот толкова много, и дори с толкова неочаквани аромати. Благодаря!
 

Mr Gonzo

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 13, 2023
Messages
75
Reaction score
30
Points
18
Трябва да споделя и моите 2 цента тук, аз и партньорът ми сме правили киселина заедно тон пъти, но винаги в групи на нормални партита. Всеки път, когато искахме да се откажем от джойнта или да изхвърлим хората от къщата, за да можем да се спуснем, сега правим киселина само сами, защото с правилния човек киселина и секс е възможно най-близкото нещо до религиозно преживяване, което някога сме имали.
Единственият начин да го опишем е като да се чукаме един друг не само с тялото, но и с ума си!

От друга страна, и двамата казахме, че с неподходящия човек това може да бъде много опасно. Да речем, че сте с една жена от няколко месеца и решавате да опитате, тя се побърква от киселината, мислейки, че е изнасилена! Не е нещо, което бих искал да изпитам. Ние сме заедно от десетилетие и бяхме заедно от 3 години, когато за първи път го изпробвахме, като преди това имахме многобройни пътувания заедно без никакъв секс.

Надявам се, че това е полезно и проницателно, секс на киселина оооооо ме кара да се възбуждам само като си помисля за това хаха
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,417
Solutions
4
Reaction score
968
Points
113
Deals
1
Правил съм секс с ЛСД с няколко пъти с няколко различни партньори. Това е шибано странно! Описах го по онова време и все още е като да се чукаш с нечий друг член. Усещането е, че получаваш радиосигнали или нещо подобно, което описва случващото се, но то не се случва с теб. Като да гледаш футболен мач по телевизията. Не си там, но можеш да видиш какво би било, ако беше.
 

Paracelsus

Addictionist
Joined
Nov 23, 2021
Messages
218
Reaction score
224
Points
43
Това е много точно описание! Имах подобен опит. Странно е най-доброто определение o_O
 

Mr Gonzo

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 13, 2023
Messages
75
Reaction score
30
Points
18
Сигурно просто обичам да ме въртят на киселина !
 

RaraOppapapOma

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 2, 2022
Messages
23
Reaction score
9
Points
3
Открих, че след киселинен трип удоволствието се увеличава. По време на acid trip удоволствието не се променя и може да е доста трудно да се поддържа ерекция в зависимост от интензивността на преживяването.
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
330
Reaction score
276
Points
63
Тадалафил и силденафил са задължителни, но хей, ние ги имаме! Наистина сме благословени! Горките момчета през 60-те години трябваше да измислят тантрически секс, за да не им се получава, представете си, имате най-добрата киселина, желаещо ентусиазирано момиче и вяло. Бих се разплакал.
Така че ние сме благословени, тъй като имаме страхотна киселина И виагра!

Иначе сексът на киселина е ИМХО най-добрият, тактилните подобрения, докосването и звукът, които се превръщат в цветове, фойерверките в главата и разширяването на времето, като имаш оргазъм, но и разширено време, оргазмът трае вечно и вечно и нататък.

Прилагат се обичайните уговорки: Бъдете добре отпочинали. Поддържайте хидратация. Не яжте нищо тежко преди пътуването. Всички участници трябва да имат опит с дрогата. Никога не забравяйте, че: А: След 12 часа всичко ще свърши отново и Б: Никой не може да види, че сте на трип, хората знаят само ако им кажете, така че просто не им казвайте.
И като цяло: Ако имате параноични наклонности или латентна психоза, или сте по друг начин психически нестабилни, стойте надалеч от силни мисловни съединения, защото идиоти като вас създават лоша репутация на напълно добри наркотици.
 
Top