LSD кристали в течност

iseeghosts

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 24, 2024
Messages
10
Reaction score
2
Points
3
Здравейте, имам lsd кристали и искам да ги превърна в течност, за да мога да направя lsd хартиени табиети или гел табиети. Не съм направил сам кристалите и не знам много за lsd, така че може ли някой да ме научи как?
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
142
Points
43
Просто разтворете вашите кристали в смес от метанол и биодестилирана вода в съотношение 70/30, за всеки грам LSD можете да изчислите ефикасността на всяка капка, като вземете предвид, че 1ml е 35-40 капки в зависимост от всеки капкомер. За да можете да подготвите своя блат, трикът е да си закупите блатхартия на някоя от наличните страници за блатхартия и след като сте подготвили всичко, направете еткса легло от пирони или палци и поставете вашия лист отгоре и със спринцовка разпръснете капка по капка върху всяка блатхартия. разтваряне на LSD. Обикновено листовете са обикновено 500 квадрата, поставете листа върху леглото си от пирони и ако искате да сложите 100mcg във всеки от тях, трябва да разтворите 50mg кристал в 20ml алкохол/вода и да разтворите добре вашия LSD в сместа, поставете го в герингал и разпределете равномерно върху листа, по една капка за всеки маркиран квадрат и така ще получите добро равномерно разпределение във вашия блотерарт.
 

iseeghosts

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 24, 2024
Messages
10
Reaction score
2
Points
3
Здравейте, благодаря ви за отговора. Случайно направих две теми, така че бихте ли могли да отговорите и на новото ми съобщение във втората? ето линка: https://bbgate.com/threads/lsd-crystals-to-liquid.10207/
 
Top