Отпечатване на LSD

Jasonmorales77

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 31, 2023
Messages
42
Reaction score
5
Points
8
Здравейте, опитвам се да знам как се прави LSD буквално като как хората правят с определени изображения, какви машини използват и как.
 

archae

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 25, 2022
Messages
77
Reaction score
65
Points
18
Въпросът, който искате да зададете, не е "Как да отпечатаме LSD", а "Как да отпечатаме блотове". За да отпечатате блотери, е толкова просто, колкото да поставите празна хартия за блотери в принтера и да изберете желания модел.
 

xoxo2.0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
95
Reaction score
162
Points
43
отпечатаните петна се потапят в лсд и след това се оставят да изсъхнат. не става въпрос за петна, а за микродозировка на лсд. можете директно да приемате лсд на капки, като все още е същото високо.
можете да го опитате продавач :- @spanara
или всеки друг пазар за вашата цена и качество.
 

RaraOppapapOma

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 2, 2022
Messages
21
Reaction score
8
Points
3
В този форум можете да намерите няколко метода за производство на LSD.
или прочетете книгата на чичо Фестър по темата (която отново се намира в този форум)
 

spanara

scammer
Joined
Dec 21, 2022
Messages
33
Reaction score
15
Points
18
Deals
9
В etsy и ebay можете да си купите колкото искате блутут листчета.
 

Jasonmorales77

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 31, 2023
Messages
42
Reaction score
5
Points
8
Благодаря много на всички !
 

Sneaky.Base

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 17, 2022
Messages
32
Reaction score
10
Points
8
Как искате да микродозирате лсд, докато всеки грам съдържа 10000 дози, как искате да разделите до точната 0,0001 от грама ?
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Дозировка на обема
 
View previous replies…

Sneaky.Base

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 17, 2022
Messages
32
Reaction score
10
Points
8
Какво представлява разтворителят за lsd ? Колко разтворителя за един грам lsd. Съотношение? Tnx
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Не съм добре запознат с триптамините, но от това, което мога да разбера, LSD се полага като карбоксилатна сол? Така че естественият отговор би бил дестилирана вода. съотношението се определя изцяло от това каква потентност искате да влеете в таб. да вземем някои мутренски числа: Ако искаме 10 дози с по 1 г всяка, емпирично 1 мл трябва да съдържа 1 г. Прилагате тази формула към данните си и използвате подходящ измервателен уред като микропипета, за да дозирате индивидуално всяко квадратче.
 

archae

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 25, 2022
Messages
77
Reaction score
65
Points
18
Само нещо да добавя към казаното от @UWe9o12jkied91d. Не бихте искали да разтваряте LSD във вода, за да слагате петна. То е разтворимо в алкохоли като етанол, така че можете да използвате безводен етанол за това. Той се изпарява много по-лесно и не рискувате да хидролизирате LSD :)
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Доколкото знам, във формата на карбоксилна сол и разтворен във вода далеч от светлина е много стабилен, самият Шулгин го е казал, но може и да греша. страхотна забележка за алкохола.
 

archae

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 25, 2022
Messages
77
Reaction score
65
Points
18
Може и да е така! но хей, най-бързото изпарение е достатъчна причина да го изберем, предполагам :)
 

Sneaky.Base

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 17, 2022
Messages
32
Reaction score
10
Points
8
Активната доза Lsd е ~100 микрограма. всеки грам Lsd може да бъде 1000 дози, което означава, че трябва да комбинираме 1 грам Lsd с 1000 грама dh2o. Това дава 1 доза на грам разтвор въз основа на това, което ръководите. Следващият ми въпрос е, ако просто добавим 1 грам lsd с 1000 грама вода, колко доза разбъркване е необходима, за да се гарантира, че се смесва напълно правилно. Този метод има ли приблизителна грешка за комбиниране на правилното количество в разтвора. Мога ли да разбъркам разтвора и да се уверя, че правилната доза се е получила ? Има ли вероятност един грам от част от разтвора да съдържа 2 дози, докато друга част от 1 грам да не съдържа lsd?
 

archae

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 25, 2022
Messages
77
Reaction score
65
Points
18
При течностите горещите точки не са проблем. Разбъркайте добре в продължение на няколко минути, след като всичко е разтворено, и ще сте готови.
 

archae

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 25, 2022
Messages
77
Reaction score
65
Points
18
Какъв точно е въпросът ви. питате какво разреждане трябва да приложите, за да получите това количество LSD в една доза? Какъв е начинът на приложение? Блотер, капка...
 

Sneaky.Base

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 17, 2022
Messages
32
Reaction score
10
Points
8
Да, точно така.в единична активна доза лсд. По капка. А дали всяка капка лсд съдържа същото като другите капки?
 

archae

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 25, 2022
Messages
77
Reaction score
65
Points
18
Да. Моля, направете справка с предишния ми коментар относно разбъркването.
 
Top