Проблеми с образуването на сол на LSD тартарат

Nicoino

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 21, 2022
Messages
21
Reaction score
3
Points
3
Здравейте, момчета, наистина се затруднявам да образувам тартарат от свободна основа.

Това е третият ми опит, първите два бяха малко разхвърляни и разтворителят вероятно не е безводен, количеството тартарат също беше на око, за да се предотвратят загубите от прехвърлянето на люспите фребаза в контейнер за претегляне. Мисля, че образуването на хеми и дитартарат може да е попречило на взаимната им кристализация, така че за последния ми опит бяха използвани стехиометрични количества.

Започнах с 1060 mg кремаво оцветена фрибаза, която беше разтворена в 4 ml безводен топъл метанол, бяха добавени 245 mg винена киселина, която се разтвори за няколко секунди. Разтворът се разбъркваше в продължение на няколко минути, след което се добавяше етер на капки, като се гарантираше, че утайката, причинена от една капка, се разтваря, преди да се добави друга.

Много бавно разтворът се помътнява, добавят се още няколко капки и разтворът се разбърква в продължение на няколко минути.

След 10 минути проверих процеса и за съжаление, както се случи и при другия неуспешен опит, се получи мазна утайка

се утаи без никакви кристали. Ако някой има някакъв съвет, ще му бъдем изключително благодарни.

По-долу е приложена снимка на свободната основа.
 

Attachments

  • lzSteVMJZ8.jpg
    lzSteVMJZ8.jpg
    7.7 MB · Views: 331

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
125
Reaction score
68
Points
28
Защо имаш някакви топки, брато, опитвайки се да тартаратираш цялата си партида вместо малки фракции , кристализацията може да бъде капризна, както знаеш, и само три опита ти, господине, си джентълмен и учен
Много уважение
 

VeNoMxXx

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 14, 2023
Messages
23
Reaction score
14
Points
3
Ами звучи като малко по-малко течност за Преобразуване в сол метанол изсъхне бързо бих опитал с чиста вода/метанол и е необходима малко топлина работа на тъмно след това Започнете да свети оранжево, когато стане тратрат Сол
 

ViezeGrey

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 5, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Здравейте, имахте ли някакъв успех след първоначалната си публикация?

Аз съм на подобен етап, обаче вместо остатък съм преминал към силно вискозно "желеподобно" образувание, което не съм успял да кристализирам в твърда структура. Опитах се да изпаря част от разтвора, за да намаля дела на метанола, но това не даде резултат. По друг въпрос, достигнахте ли до формата на свободна основа чрез реакцията PyBOP? Или друга реакция?
 

VeNoMxXx

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 14, 2023
Messages
23
Reaction score
14
Points
3
Имате ли някъде достъп до спектрометър ? от какво е направена или изолирана свободната база ? LSD е химията от висок клас, а не приготвянето на метамфетамин хаха
 

VeNoMxXx

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 14, 2023
Messages
23
Reaction score
14
Points
3
Просто ми изпратете Pm, ако имате нужда от подкрепа, може да ви помогна с това ! с най-добри пожелания
 

VeNoMxXx

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 14, 2023
Messages
23
Reaction score
14
Points
3
Направих LSA тратрат не съм сигурен колко различно действа при превръщането си в сол , използвах алкохол/ и чиста вода не съм сигурен какви са пропорциите точно, но работи добре след като добавих тратратна киселина бавно с малко топлина тя започна да свети оранжево в тъмното това е знак за радиация, която винаги има при киселината. как го направихте напълно беше ли сигурно, че няма масло и вода ?
 
Top