• Vitajte v slovenskej časti fóra. Pamätajte, že publikácia kontaktov (Jabber, Telegram, Signal a ďalšie) spôsobí trvalý zákaz! Ak sa rozhodnete kupovať alebo predávať bez použitia väzby a strate peniaze, nebudeme vám môcť pomôcť.

Methamphetamine Ма - хуанг - ефедра - колтучене, извличане, производство

Methamphetamine

random1

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 30, 2023
Messages
8
Reaction score
1
Points
3
Здравейте на всички. Много дискусии тук за това какво да се прави, откъде да се вземат щайги, псевдо, дали да се премине към p2p метод и така нататък... Заредил съм доста неща, патенти за производство на ефа помощни средства за дрожди и бензалдехид. Но преди да се направи по този начин, ефа се разклащаше направо от бункера. Има няколко пивоварни и може би най-високодобивната дава около 10 г ефа на 100 г ( сухо вещество ? ) сега не знам дали е сухо вещество или прясно, но предполагам, че вече няма значение. Между другото, някъде тук във форума има ръководство за екстракция. По-скоро искам да попитам дали някой е пробвал тази екстракция ? Веднъж си донесох от ваканция малко тиква, около 50 г сушена, може и повече. Екстрахирах и накрая се получи зелен гел, не можах да го направя на hcl или на прозрачна безцветна основа. По-късно обаче се зачудих дали зеленият гел може да се реагира и директно с I/Rp ? Би ли било възможно? Някой има ли опит? Благодаря и пожелавам успех.
 

primitiveintelectual

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Joined
Feb 12, 2022
Messages
91
Reaction score
93
Points
18
Синтезиране на метамфетамин с ефедра
Приблизително 425 грама смлян растителен материал от ефедра се промива три пъти с метанол. Промивката с метанол се събира и се оставя да се изпари, за да се получи зеленикаво-кафява катранена субстанция. Към този материал се добавят 250 ml 57% разтвор на хидриодна киселина и 9,5 g червен фосфор в 1000 ml колба с кръгло дъно. Колбата е оборудвана с работен кондензатор и нагревателна риза. Сместа се нагрява и се оставя да прелее в продължение на около 5 часа. Водният реакционен разтвор се филтрира, прави се NaOH (pH > 12), след което се екстрахира в трихлоротрифлуороетан (фреон-113). Органичният разтвор се изсушава върху безводен Na2tak4. След това във фреона е пуснат газообразен хлороводород, в резултат на което крайният продукт е кристализирал като хлороводородна сол812. Проби от реакционната смес бяха взети по различно време по време на синтеза. Тези проби са базирани, екстрахирани за метиленхлорид и анализирани чрез GC-IRD и GC-MSD. Пробите бяха взети при време на реакцията от 60, 127 и 310 минути от синтеза. Преведено от източника:
erowid*org/archive/rhodium/chemistry/ephedra.html
 

Fosforus

Don't buy from me
New Member
Joined
May 21, 2024
Messages
6
Reaction score
1
Points
3
Някой опитвал ли е да го прави наистина. ? Знам къде на юг покрай морето расте много хвойна. Според този ТЕКУ би трябвало зелената кал да може да реагира класически
 

primitiveintelectual

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Joined
Feb 12, 2022
Messages
91
Reaction score
93
Points
18
Не съм го изпробвал лично
 

Fosforus

Don't buy from me
New Member
Joined
May 21, 2024
Messages
6
Reaction score
1
Points
3
Все пак благодаря за отговора
 
Top