Question Looking for a vendor Произведени в Китай чисти мрежи?

dopeyfour

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 5, 2023
Messages
43
Reaction score
10
Points
8
Някой пазарувал ли е през https://m.made-in-china.com? Изглежда, че те предлагат много продукти чрез много доставчици. Любопитно е дали някой е използвал н резултат? Опитах се да пазарувам от Китай само веднъж за реплики на цигари и това беше измама... Колебая се да пазарувам навсякъде, където не е над пазара с ескроу, тъй като миналият опит е бил отрицателен.
 

2FDCK-chef

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 14, 2023
Messages
17
Reaction score
5
Points
3
Deals
1
Въпреки че съм продавач.
Но подкрепям хостинга тук.sir

Защото много измамници са накърнили репутацията ни.
Аз също ги мразя.
 

dopeyfour

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 5, 2023
Messages
43
Reaction score
10
Points
8
Значи сте продавач в уебсайта Made in China? Признавате, че има легитимни продавачи като вас, но напоследък измамниците вредят на репутацията на уебсайта Made in China?
 

2FDCK-chef

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 14, 2023
Messages
17
Reaction score
5
Points
3
Deals
1
Да. сър

Има и много честни продавачи.
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Да, повечето са легитимни, MiC е нещо като alibaba. от друга страна, навсякъде има измамници, препоръчвам ви да се допитате до Amarvel Bio за това, което търсите, те са активни тук във форума и са супер легитимни, малко бавни, но легитимни. техният продавач Джени е приятен и услужлив, като цяло предимно добри неща за казване.
 

dopeyfour

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 5, 2023
Messages
43
Reaction score
10
Points
8
Има ли AMarvel Bio на уебсайта Made in China?
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Вероятно, но оттам нататък през повечето време просто ще разговаряте по телеграм/хатсап с продавача на някоя компания
 

dopeyfour

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 5, 2023
Messages
43
Reaction score
10
Points
8
Нещото, което ме смущава в много международни сайтове, е очакването купувачът да купува на едро от самото начало. На пазара на жилища например никога не бих купил в насипно състояние, без първо да получа безплатна мостра или поне да купя малко количество или да платя само за доставката. Така поне знам, че продавачът е компетентен по отношение на доставката и че продуктът е приемлив. За веществото, от което се интересувам, като начало ми трябват само 5-10 грама. Очевидно е, че количеството ще се увеличава с времето. Но когато пуснах запитвания, продавачите се опитваха да ме накарат да купя килограм или 5 кг количество. Начинът, по който гледам на това, е по-добре и за двама ни да видим дали 5-10 грама стигат до местоназначението, количеството време за изпращане, съветите, които бих могъл да дам на продавача за бъдещи изпращания, които той може да не знае (не пишете адреси на ръка, запечатвайте във вакуум или използвайте херметични контейнери, последвани от милар и т.н.). Това са неща, които бих искал да направя сигурни по време на кораби с малки количества, които всяка от страните би могла да си позволи да загуби n промяна на доставката на следващия товар, а не само на доставката на кг n аз съм извън крипто, продавачът е извън бъдещи покупки, освен ако не направи препращане и т.н. . Мисля, че това е причината, поради която ppl обичат ескроу на пазарите на dw толкова много.
 
Top