Създаване на добър интравенозен стимулант

darkmatter7

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 3, 2022
Messages
26
Reaction score
12
Points
3
Ще бъда кратък. Ще бъда откровен.

Искам да IV добър стимулатор. Мина твърде много време.
Тук, в Индия, не се предлага нищо добро.
Получих петица по химия-2 в колежа. Може би бих могъл да се опитам да синтезирам нещо. Каквото и да е, катинон, пировалерон и т.н.
Кое е най-лесното нещо, което мога да синтезирам, като това:
- прекурсорите са лесно достъпни тук
- стъкленицата не е прекалено скъпа
- има потенциал за интравенозно приложение, нещо подобно на кокаин, например N-етилхекседрон.
- честно казано, няма много добри катинони, които да могат да се прилагат интравенозно.

Простете за всеки faux pas, който може да съм допуснал.
Обичам ви всички.
 
  • Like
Reactions: vis

darkmatter7

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 3, 2022
Messages
26
Reaction score
12
Points
3
Слава богу, че няма бутон за редактиране.
Бележка към себе си: престани да взимаш бензо и да пишеш постове във форума.
Въпреки че въпросът все още стои!
 
  • Like
Reactions: vis

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
142
Points
43
Какво ще кажете за 4mmc, известен още като метилон? .3 g интравенозно ще ви срине чорапите. Мисля, че катиноните ще се справят по-добре с вашите интереси, отколкото всеки друг клас стимуланти. Амфетамините не са толкова интензивни, не мисля. Метамфетаминът е страхотен, но продължителността му е доста дълга - планирайте да сте будни поне 3 дни. Кокаинът е твърде кратък и малко прекалено интензивен без да е даунър. Чувствам се по същия начин за повечето стимуланти - че предпочитам да ги комбинирам с опиат или бензо, за да сведа до минимум нежеланите ефекти като напрежение и тревожност.

Ако можете да получите ефедрин или псевдо и няколко други химикали, можете да го намалите в 4mmc, вярвам. Аз самият предпочитам метамфетамин.
Успех,
o7
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
142
Points
43
Съжалявам.
4mmc е мефедрон. Метилонът е 3,4-метилендиокси-N-метилкатинон
Вероятно 4mmc е по-лесен за приготвяне, но метилонът е този, който вероятно искате. :cool: (y)
 
Top