Производство на THC и псилоцибин за консумация

nepalm

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 4, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Не съм сигурен, че това е правилно поставено във форумите.

Но някой би ли имал прости насоки за напълно начинаещ как да направи както THC, така и псилоцибин за ядене?
 

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 31, 2024
Messages
72
Reaction score
64
Points
18
Deals
13
Декарбатът е най-важната част. Винаги използвам масло на гореща водна баня с декарбонизирания канабис и го оставям да се охлади в буркана. Ако нямате нищо против вкуса, оставянето на билката вместо прецеждане обикновено прави браунито малко по-силно. Любимото ми нещо, което правя, е да използвам изрезките от захарните листа, всички косъмчета и всичко останало от реколтата и да ги излекувам по същия начин, както бих излекувал пъпките. От изрезките се получават доста добри ястия. Използвам 6 грама подстригване, 1 грам смлян цвят и около една десета от грама киф от мелничката в 1 клечка масло и правя дъвки за няколко познати за болка и им действа чудесно. Използването на изрезки от домашно отглеждана трева е хубав начин да изкарате допълнителни пари или просто да си набавите добри хранителни продукти, без да се налага да използвате много цветя. Все пак се пазете от по-големите листа, които според мен не си заслужават да бъдат използвани. Можете да използвате маслото или олиото за почти всичко, което го изисква. След като приготвите маслото или олиото, просто следвайте любимата си рецепта и внимавайте да не изгорите маслото при готвене. Що се отнася до гъбите, нямам какво да добавя по този въпрос.
 
Top