Производство на сок за марихуана с HCL?

Smasherunlocksit

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 22, 2023
Messages
12
Reaction score
2
Points
3
Възможно ли е да се направи HCL в сок за вейпинг, за да стане много по-удобен за пушене, или има ли наистина прост начин да се базира HCL оксикодон, за да се пуши?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Hcls, хидрохлоридите са киселинни соли. Луисовите киселини няколко имена, но те правят молекулата по-стабилна, което означава, че повишават много температурата на топене и кипене. Обикновено това не предвещава нищо добро за пушенето. Ако можете просто да неутрализирате по някакъв начин Люисовата киселина, да я неутрализирате с нещо 🤔 гасете я може би. Хм, знам, че когато искам да пуша крек, кокаинът hcl просто не си струва пушенето, но ако добавя нещо основно, което се превръща в кокаинова база, hcl изчезва. Хлороводородът е доста силна киселина, така че може би трябва да опитам силна основа, за да я неутрализирам. Чудя се дали лугата ще свърши работа, тя е силна основа. NaOH, sodium hydroxilye?? 👎 sodium hydroxide? Натрий. Хидроксид Водород. Хлорид... натриев хлорид... Водороден хидроксид. Сол. вода. натриевият хидроксид и водородният хлорид правят сол и вода. Те реагират и се неутрализират взаимно 💩💩💩
 

Smasherunlocksit

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 22, 2023
Messages
12
Reaction score
2
Points
3
Добре, така че нека да кажем, че имам по същество 100 mg окси HCL и HCL вероятно е на или близо до неговата еквивалентност? какъв мол Naoh разтвор да бъде. или ако искате да ми помогнете с математиката, защото аз не съм добър в това какъв процент сулция и колко сулция използвам? Не трябва ли да започна с добавянето на малко количество Hcl, за да намаля оксидираната проба до ~3ph и след това да добавя Naoh soultion, да филтрирам с вакуум soultion от перциптанта и да оставя да изсъхне напълно? Не се справям много добре с математиката/конфигурирането на числа
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Бих погледнал кпа на каквато и да е ваша базова молекула и бих използвал разтвор на нао и лакмус, докато не получа 2 цели числа по-ниски от кпа, и бих обявил, че тя е 100% депротонирана(100% от молекулите са в базова форма). Това е методът, който прочетох
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Ако напишете oxycodone pka в Google, най-добрият резултат е Springerlink, който казва, че 95% от окси е унионизиран при ph9, където при по-ниско ph повече оксикодон е протониранһттрѕ://....unionized= не е йонен. Протонираният добавя водород, подкиселява се
 
Top