Марихуана и секс

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Марихуаната е вещество, което е в процес на легализация в много държави. Това е веществото, което потребителите погрешно смятат за безвредно. Марихуаната на пазара се представя под формата на хашиш и различни видове масла и концентрати. Разнообразието и качеството на продукта играят огромна роля.

ОБЩА ИНФОРМАЦИЯ

Центърът за употреба на наркотични вещества в Британска Колумбия (BCCSU) проведе проучване, което разкри, че канабисът може да направи химиосекса по-безопасен. Изследователите твърдят, че са провели проучване, резултатите от което сочат, че употребата на канабис може да предизвика ефекти, подобни на тези, които потребителите получават при употребата на стимуланти и еуфоретици при хемисекс, а именно
- Освобождаване, усещане за сексуална свобода
- Преодоляване на бариерите и забраните в сексуалния живот
- Открити разговори със сексуалните ви партньори
- По-ярки усещания от секса, постигане на максимално удоволствие
- Намаляване на болката при анален секс
- Повишаване на самочувствието
- Удължаване на сексуалния контакт

Макар че не мога да нарека марихуаната напълно безвредна и безопасна, но ако следвате принципите за намаляване на вредите, марихуаната е за предпочитане като повърхностно действащо вещество пред стимулантите и еуфоретиците. Нека сравним ефектите на тези напълно различни вещества не съвсем коректно, но ако на изхода получим сходен резултат, със значително по-малко негативни последици, тогава си струва да погледнем в посока на канабиса при избора на вещество за химикал.

ПРЕПОРЪКИ

За химиосекс препоръчвам да се използва хашиш, това има по-големи предпочитания пред маслата и концентратите. Канафилът също не е особено подходящ за тези цели. Можете да експериментирате със сортове и методи на консумация - това е чисто въпрос на вкус, можете да споделите опита си с даден сорт в коментарите. Препоръките за хемсекс нямат никакви характеристики в сравнение с конвенционалната употреба на канабис.

Комбинации:

Според много потребители марихуаната е доста добра за изхождане след стимуланти и еуфоретици, въпреки че при някои обстоятелства може да предизвика ускоряване на сърдечния ритъм за кратък период от време и в същото време тревожност. За химиосекс това може да е от значение, в случаите, когато сексът се случва при излизане от дадено вещество, но според мен в този случай е по-добре марихуаната да се използва соло.

Не пушете марихуана заедно с употребата на психеделици - това може да засили ефекта на психеделиците, приетите вещества и да развали пътуването.

ОПАСНОСТ

Марихуаната, именно при епизодична употреба, не може да повлияе значително на здравето на потребителя, освен когато пациентът вече има определени заболявания. Това важи с особена сила за всички видове психични патологии. Системната употреба ще окаже отрицателно въздействие върху сексуалния живот, нежеланието да се прави секс без въздействие на веществата.

ЗАКЛЮЧЕНИЕ

Алтернатива на обичайните вещества за химически секс, която при правилна отговорна консумация ще причини минимална вреда или изобщо няма да я причини. За съжаление, почитателите на хемсекса подценяват това вещество в момента.
 
Last edited:

Peacefull

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 4, 2022
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Сексът под марихуана е най-доброто нещо, което човечеството някога е изобретявало. Почти всяка минута се прекарва с удоволствие, наистина
Жалко е, че много хора подценяват този вид сексуални експерименти.
 

Paracelsus

Addictionist
Joined
Nov 23, 2021
Messages
198
Reaction score
201
Points
43
Напълно съм съгласен! Предпочитам да изчакам, докато пикът на ефекта премине, мислите се върнат повече или по-малко към нормалното, но усещанията останат изострени. Чудесна комбинация за мен :cool:
 

xoxo2.0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
95
Reaction score
162
Points
43
Марихуаната е наркотикът, с който имам богат опит - от отглеждането до консумацията. опиянението от нея е наистина приятно и отпускащо, но когато става въпрос за секс, не мисля, че това е наркотикът, към който трябва да се насочите. не съм опитвал да правя секс, след като съм се напушил с нея, тъй като ме прави сънлив и не ми се въртят много мисли. да, понякога ме възбужда, но тялото все пак предпочита да лежи.
Това може да не е същото за вас, тъй като в моя район работниците използват марихуана, за да работят на висока температура, и казват, че това им дава допълнителна енергия, а вкъщи - приятен сън.
тъй като това действа различно на хората, така че можете да опитате,

Ще се радвам да чуя вашия опит. :)
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
За мен сексът при МДЖ е познато нещо и то носи нови чувства изключително рядко. Правя го често, но мога да преброя с пръстите на дясната си ръка броя на случаите, когато е излизал от рамките на диапазона.
Да! Имаше няколко пъти, когато беше фантастично с две различни момичета (не наведнъж), които познавам от много години. Мога да кажа - беше като първия ми път - хахаха!!! Този MJ беше от един източник - познат уличен продавач в Гърция. Вероятно е някакъв щам.
 

russianboy

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 22, 2023
Messages
3
Reaction score
0
Points
3
Хххххх същото като секс без чувства
 
Top