мдма за начинаещи?

turner69

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 7, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
продавам мдма, но нямам представа как да направя целия процес на самото производство има ли начин някой да ми обясни и да ме насочи как да го направя с прости думи, защото съм идиот, и да ми обясни какво трябва да получа, за предпочитане нещо, което мога да поръчам от clearweb, като всички химикали и оборудване
 

sorcerer

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Aug 19, 2022
Messages
13
Reaction score
11
Points
3
Тъй като става дума за химически процес, мисля, че трябва да отделите време и да научите за него колкото се може повече. Няма да е толкова изгодно, ако има инструкция, която всеки "идиот" може да следва и пак да има добри резултати. Погледнете там във форума, тук има публикувани някои маршрути. За всичко, което не разбираш, трябва да научиш. Стъпка по стъпка. Познавам хора, които се учат да синтезират амфетамин фрибаза, което е много по-лесно от правенето на мдма, в продължение на няколко месеца. Търпението е ключово тук според мен и трябва да си донесете много, особено ако сте неопитни
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,663
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
Напълно съм съгласен с господин @sorcerer. В случай, че е наистина лесно, всеки може да синтезира MDMA в къщи на тавана. От друга страна had, не е твърде трудно в случай, че имате основни умения и познания по химия с известен опит в лабораторията. Форумът на ББ позволява да научите всичко сами чрез различни раздели, теми и дискусии във форума.
 
Top