Странни проблеми със солите на MDMA

subzero

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 3, 2024
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Получих mdp2p от pmk глицидат и направих редукция чрез Al/Hg, завърших с 15g соли на mdma hcl. Промих с ацетон няколко пъти.
Проблемът дойде, когато разтворих 10 г от солите за рекристализация. Когато го разтворих, разтворът стана зелен, а след това тъмнозелен и загубих всичките си соли, след това нямаше никакви соли, дори се опитах да изпаря цялата вода и така солите изобщо не се появиха, след това с други 5 г от продукта опитах и получих същия резултат, тъмнозелен разтвор и "унищожен" продукт.

Как е възможно да изгубя целия си продукт? Изпробвах на marquis, неговата mdma, не се опитах да знам ефектите, но имаше много горчив вкус.
Може ли твърде много топлина да увреди солите mdma hcl?

Благодаря
 

Pororo

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Jan 23, 2024
Messages
81
Reaction score
36
Points
18
Deals
11
хета не уврежда молекулата на mdma. но имаш твърде много фалшификати заедно с твоята mdma, затова тя е зелена или черно-зелена. трудно е да се каже точно може да е 40% фалшификат, това е съвсем нормално за лабораторията на cledestine. всички тези кафяви огромни камъни на "шампан", продавани на пазара, наистина са с чистота около 60%. тогава, ако изпаряваш вода с кипене, просто изпаряваш и твоята mdma, братче. много лошо.
Какъв е мирисът на вашия продукт? мирис на анасон?
 
Last edited:

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,737
Points
113
Deals
1
Можете ли да опишете на етапи какво сте извършили?
 

subzero

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 3, 2024
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Направих отново редукция и този път получих много добри и чисти соли, не знам защо солите бяха "дефектни", различни от предишната партида
 

subzero

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 3, 2024
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Също така от предишната партида солите бяха прахообразни, а сега са в кристална форма, може би съм повредила солите с топлина и излишък на киселина в разтвора?
 
Top