Въпрос за синтез на MDMA ?

Franziskadiecoole

Don't buy from me
Member
Language
🇩🇪
Joined
Jul 23, 2024
Messages
3
Reaction score
1
Points
3
Улових този диалог от уебсайт може ли някой да ми направи рецепта от тази информация


НОВИНИ
МУЗИКА
ТЕХНОЛОГИИ
МАГАЗИН
ПРЕДУПРЕЖДЕНИЯ ЗА ЛЕКАРСТВА
Урок по химия - как се произвежда екстази
ПУБЛИКУВАНО НА 25. ЮНИ 2019 Г. ОТ GABRIEL POPP

Символично изображение
Всички сме запознати с малките таблетки, които съдържат активната съставка MDMA, наред с други неща. Те често се наричат "Е-та", части, топчета, кръгчета или просто неща. Таблетките екстази вероятно се произвеждат най-често в Нидерландия. ZDFneo дори наскоро произведе поредица, която се занимава с тази тема. Ние съобщихме за нея тук. Но как всъщност се произвежда екстази?

Тъй като самият аз не съм точно специалист по химия, повечето от тези неща ми звучат като на железопътна гара. Освен това не искаме да насърчаваме никого да произвежда сам каквито и да било наркотици. Но тъй като екстази по някакъв начин е част от техно сцената, искахме да навлезем малко по-дълбоко в темата.

Основното вещество за синтез на MDMA (3,4-метилендиокси-N-метиламфетамин) обикновено е пиперонал, който всъщност е ароматично вещество с аромат на ванилия и бадем. Това вещество реагира с нитроетан в реакция на кондензация, за да се образува 1-(3,4-метилендиоксифенил)-2-нитропропен. След това той се хидрогенира до пиперонил метил кетон с помощта на електролитно желязо и оцетна киселина. Крайният продукт MDMA се получава в една стъпка чрез реакция на това съединение с метиламин. В същото време всичко се хидрогенира с помощта на амалгамен алуминий и вода. Готовият MDMA обикновено се смесва с други компоненти като кофеин на прах и се пресова в малки, цветни хапчета.

В общи линии това е като печене на торта. Всичко е много просто! Всъщност то не е и незаконно. Просто трябва да кандидатствате за лиценз от Федералния институт за наркотици и медицински изделия. За да го направите обаче, трябва да сте фармацевт.
 

Gerhard Schrader

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
May 19, 2024
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
Не бих препоръчал маршрута чрез нитроетан и пиперонал, тъй като и пипероналът, и нитроетанът не се купуват лесно. И крайното произведено вещество е MDA, а не MDMA

По-лесни биха били маршрутите за синтез, които започват със сафрол, който лесно може да се извлече от маслото от сасафрас. Ако не можете да се сдобиете с масло от сасафрас, можете да го произведете сравнително лесно от корена на сасафрас чрез парна дестилация.

Можете да намерите добри инструкции тук, на страницата за амфетамини. Записите за метамфетамин водят до MDMA при използване на MDP2P, а тези под амфетамин - до MDA, ако използвате базовото вещество за XTC.

Ако обаче искате да произведете само управляемо количество за собствена употреба, тогава бих препоръчал пътя с халосафрол. Можете да намерите добри инструкции тук: http: //bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhn...f2qgyd.onion/resources/total-synthesis-ii.68/.
Особено на страници 148-158.

Ако имате някакви допълнителни въпроси, моля, не се колебайте да ги зададете. Обичам да говоря за химия и наркотици ;)
 
Top