Мефедрон 4MMC

tronlk

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 3, 2022
Messages
6
Reaction score
1
Points
3
Здравейте,

Не знам дали това е подходящият раздел за това.

От време на време съм потребител на 4MMC, а също така бях потребител в ерата преди забраната, така че знам на какво е способен 4MMC.
Въпреки това, на днешния пазар, всички неща, които се намират на пазарите, са кафяви, сиви, жълти, толкова мръсни. И проблемът е, че не можеш да разбереш с тест с реагент дали имаш 4mmc или нещо от семейството на mmc, или CMC, или CEC. Единственият начин е да го изпратите в лаборатория.

Така че въпросите ми към вас са: Знае ли някой някакъв търговец, който продава висококачествен 4ММК, и Как мога да почистя мръсния 4ММК с домашни прибори?

Благодаря!
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Ако сте купили 4mmc, но сте получили мръсен продукт и не сте сигурни, че това е мефедрон.
Тогава трябва да направите следното:
1) Направете оценка на мефедрона
2) Пречистете този продукт.

http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/threads/mephedrone-4-mmc-assessment-protocol.364/
 
Last edited by a moderator:

tronlk

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 3, 2022
Messages
6
Reaction score
1
Points
3
Благодаря!
 

eps0n

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 27, 2022
Messages
11
Reaction score
9
Points
3
потърсете полски доставчици, имаше един, който се казваше zeonpl (по-късно ethernal), но не съм сигурен дали вече е активен. Той имаше добри 4mmc. Имах лош опит с нидерландските верндори, със сигурност не беше 4mmc! Интензивен глад, но никакво удоволствие, предозирах и не можех да дишам нормално заради силно свиване на кръвоносните съдове в белите дробове и се наложи да извикам линейка. Но за щастие бързо отмина
 
Top