Мефедрон на прах в чиста вода точка на пренасищане (но друг въпрос)

backendwho

Don't buy from me
Member
Joined
Apr 10, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Здравейте.
Възможно ли е да използвам мефедроново брашно (т.е. продуктът, който получавам след подкиселяване и филтриране без кристализация в кристален прах) за кристализация чрез този метод? (1г на 0,7мл дестилирана вода, доведена до кипене и след това поставена във фризера на -8 градуса за 12 часа) може да погледнете друга тема по тази тема, за тези пропорции писаха Сергей Куш и други хора и те имаха нормален резултат, но във всички ръководства, които съм виждал (едно от тези, в които тази тема беше засегната като цяло) рекристализацията се правеше от кристален прах. благодаря.
 

riderofapocalypse

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 29, 2024
Messages
16
Reaction score
3
Points
3
Използвайте съотношение 1:1, 1 ml вода при стайна температура 210-240 mg мефедрон. Той ще изглежда като масло, но не се притеснявайте за ир или цветове, те ще останат във водата.
Имайте предвид, че катионите се разрушават в неутрални разтвори - https://www.researchgate.net/figure...e-of-various-concentrations-of_fig2_249967235

След като разтворите нещата си, филтрирайте ги, изчакайте 1 час да се охладят и ги сложете в хладилник 1-3 с за 24 часа, 80% от тях ще кристализират
 

$!$

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jan 24, 2024
Messages
298
Reaction score
85
Points
28
Той казва, че булшитът не е само вода и не е -8°C
Бях направен, както той казва, но получих прах, а сега имам хубав голям кристал
 

Attachments

  • IAetGNsHOK.jpg
    IAetGNsHOK.jpg
    3.6 MB · Views: 108
Top