Жалба за метамфетамин

bobo78

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 20, 2023
Messages
5
Reaction score
3
Points
3
По-голямата част от това, което се намира там, вече дори не би трябвало да се нарича метамфетамин. То е боклук и противно на това, което повечето хора казват, не е по-евтино. Да, цената за унция на пазара, с който съм запознат, е около 200, а преди петнадесет години една топка беше 250. Но преди петнайсет години човек можеше да вземе по-малко от десет удара от една купа, след което да започне да се чука с нещо, а после изведнъж 24 часа са минали за нещо, което е изглеждало като може би един час, и през цялото това време вземането на още един удар дори не е било необходимо. Аз и съм сигурен, че много други с удоволствие бихме платили повече за качество. Защо никой не се възползва от това? Просто не го разбирам. И точно като обява за услугата на publix.....сраната не трябва да изглежда като гигантски парчета и те не трябва да се чупят/трошат лесно, не трябва да има вертикални линии. Това е изрязана глупост. Парчетата трябва да са млечнобели диагонали, а не с размерите на ръката на малко дете. Ако е смачкана под карта, трябва да се разцепи и да има потенциала да прелети през цялата стая. Така че хората от картела, моля, върнете добрите парчета. Много хора биха били щастливи да платят за него
 

Douda

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 10, 2023
Messages
31
Reaction score
21
Points
8
Съгласен съм с вас
Същият проблем в Южна Африка, купувам само от 1 или 2 дилъри, за които знам, че не продават гадости. 90 процента от времето кристалът е гаден.
Наричам ги заготовки
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Повярвайте ми, хората са измамени. DEA казва, че този "P2P METH" е най-чистият и най-опасен метамфетамин в историята, но трябва да си идиот, за да повярваш на това. От аналозите на ефедрина се получава D метамфетамин, а разрешаването на D,L от P2P е трудоемко и скъпо и малко хора се занимават с това. Изхвърлянето на 1/2 от продукта или опитите за рацемеризиране и разграждане са на практика игра на глупаци. Защо моите глупости се разтопиха при 142 °C при теста за разтопяване? Защо възстанових 2,5 грама от някаква бяла пухкава аморфна гадост от 7 г амин с 50 мл студен безводен ацетон ? Какви са тези неща, които скачат в тръбата и не се разтапят, по дяволите?
J/k, знам какво е всичко това, но съветниците и служителите ми казват, че греша и това говно е невероятно и е само 25 долара/г!
Всъщност дойдох тук, за да направя пост, но имах нужда от отдушник.
 

bobo78

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 20, 2023
Messages
5
Reaction score
3
Points
3
Не съм съгласен само с едно нещо... В голяма част от случаите не знам какво е то. Все ми се иска да си кажа, че е нещо като толерантност, но в последната партида, която получих, всъщност има метамфетамин и само ми напомня, че много неща, продавани като метамфетамин, всъщност не са такива.

Пушач съм от над 20 години. Последната партида, без значение колко пушех, не правеше нищо, но ако ядях като .10, щях да отида. Новата партида .. пушеше една купа и съм високо.

Наистина бих искал да знам какво се разтапя и пуши като кристал, но не ви напушва, освен ако не го изядете
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Първото място, което бих погледнал, е фенилетиламини sensu-stricto.
Бета-метамфетамин
N,N- диметилфенилетиламин
a,a-DMPEA
a,b-dmpea
N, b-dmpea
Има много аналози, които са по-лесни за производство. Ако направите стандартно редуциране на метамфетамин върху b-фенилетиламин, ще получите ария йенинсус, стимулант, който се съдържа в орхидеите ( това е името на вида), забранен за спорт, но иначе тъмносив законно.
Вижте какво го разтваря и какво не. Направете тест за разтапяне. Прекристализирайте го и разгледайте кристалографията. Това са неща, които правя, за да си губя часовете, в които съм дрогиран.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Нещо, на което се натъкнах наскоро. Температурата на топене на изопрпилбензиламин? 142 °С, ТОЧНО ТОЛКОВА, КОЛКОТО ИЗМЕРИХ. Научих се как да отделям метамфетамините от изолираните. Разтваряте го в тавичка за пай в изопропилов алкохол и внимателно го завъртате, докато се изпари и охлади. Подобно на търсене на злато. Обикновено метамфетаминът рекристализира при 170, но е по-нисък, смесен с тази глупост. Той все пак ще изкристализира пръв, а структурата на двата кристала изобщо не е сходна, така че можеш избирателно да изстържеш метамфетамина. Срамотиите, които получавам, работят с около 10% метамфетамин. Чувствам се доста уверен в това твърдение
 
Top